کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-06-07 ساعت 20:30)Babaksafi نوشته:  آقا رضای عزیز سلام
با تشکر از محبت شما لینک مورد نظر در خصوص پاس سفید را دنبال کردم و در انتها صفحه مورد نظر در سایت مهاجرسرا ظاهرا حذف شده است اگر منبع دیگری در این مورد وجود دارد از مساعدت شما سپاسگزار خواهم شد ضمنا دوست عزیز برای مهاجرت خیلی هیجان و ترس دارم چون واقعا از وضعیت انجا بی خبرم نگران کار و مسائل دیگر هستیم بطوری که این موضوع یکسال است فکر مارا درگیر کرده است یک روز تصمیم به نرفتن و روز دیگر به رفتن خسته شدیم خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم.

سلام بابک عزیز
منم مث شما کلیه اطلاعاتم در مورد مسائل مهاجرت مث مصاحبه، ویزا، پاس سفید و ... رو از همین سایت و بچه های بسیار زحمت کش و دوست داشتنی اش بدست آوردم. اگه هنوز سوالی داری که بی جواب مونده می تونی با خیال راحت مطرح کنی (البته در تاپیک مربوط به خودش) مطمئن باش حتماً جوابشو میگیری.
همه دوستانی که در صدد مهاجرت هستند مث شما استرس دارن چون دارن به سرزمینی میرن که براشون تازس و هرچی میدونن فقط بر اساس شنیده هاشونه.
برای موفقیت تو این مسیر از تجربه های دوستانی که رفتن یا دارن میرن (سفرنامه هاشون) میتونین استفاده کنین اما به نظرم مهم ترین کار اینه که دلتونو به دریا بزنینو به خدای بزرگ و مهربون توکل کنین. اون خدایی که مارو تا اینجا آورده قطعاً تو ادامه مسیر زندگی تا آخرش پامون وایساده و لطفشو همیشه شامل حالمون میکنه.
توصیه من به عنوان برادر کوچیکنون اینه که با احتیاط برین جلو اما نترسین و پلهای پشت سرتونو خراب نکنین تا اگه محیط اونجارو واسه خودتون مناسب ندیدین بتونین راحت به سرزمین مادری برگردین.
خیلی پرحرفی کردم. به بزرگواری خودتون ببخشین.
در ضمن لطفاً به قانون درج شده در امضای بنده هم توجه کافی مبذول بفرمایین Big Grin
سوالی بود در خدمتم.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، vistac ، pari pariaaa ، soli asali ، mohsenmb ، Babaksafi ، estanfordbineh ، mehdi2014 ، امین 13

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط reza_norouzi - 2014-06-07 ساعت 21:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان