کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
(2014-06-11 ساعت 03:29)mohsenmb نوشته:  
(2014-06-10 ساعت 12:05)عسلبانو نوشته:  لطفا ساکنین انسوی ابها جواب بدهند . مرسی بسیار

دوست عزیز اول که سوالتون خیلی کلیه و دوم که شما برای مدت کوتاه تشریف میارید و به سلامتی برمیگردید. همه جا آسمون یه رنگه من تهران بودم و الانم ارواین هستم- توی تهران دوتا کوچه توی یه منطقه و یه محله با هم کلی تفاوت داشتن مثلاٌ بالای جردن با پایین جردن یا هرجای دیگه..!!!! به نظرم واسه 4ماه خودتونو اذیت نکنید ولی با توجه به اینکه پول خوبی برای این مدت باهاتون هست من امنیت ارواین رو به هرجای دیگه ترجیح میدم چون 4 شهر برتر آمریکاست.بسیار ساکت و راحتCool

با سلام و تشکر از پاسختون . ممکنه لطفا در مورد محلات مختلف ارواین یه توضیح مختصر بدید . از لحاظ سطح اجتماعی ، قیمت اجاره اپارتمان ، و حتی یه هتل مناسب برای اقامت یکی دو هفته ای قبل از اجاره اپارتمان. من تو این مدت اقامت درارواین قصد دارم یه دوره ی ارایش و زیبایی ببینم که برگشتم ازش استفاده کنم به نظرتون تو کدام منطقه اموزشگاه یا اکادمی های مرتبط بهتری هست ؟
ضمن اینکه امکان داره یه کار تو لس انجلس داشته باشم که اگه صددرصد بشه خوب بیشتر میمونم در اینصورت ، باز هم شما ارواین رو برای زندگی مناسب تر میدونید یا لس انجلس رو ؟ باز هم خیلی ممنون
(2014-06-11 ساعت 13:54)عسلبانو نوشته:  
(2014-06-11 ساعت 03:29)mohsenmb نوشته:  
(2014-06-10 ساعت 12:05)عسلبانو نوشته:  لطفا ساکنین انسوی ابها جواب بدهند . مرسی بسیار

دوست عزیز اول که سوالتون خیلی کلیه و دوم که شما برای مدت کوتاه تشریف میارید و به سلامتی برمیگردید. همه جا آسمون یه رنگه من تهران بودم و الانم ارواین هستم- توی تهران دوتا کوچه توی یه منطقه و یه محله با هم کلی تفاوت داشتن مثلاٌ بالای جردن با پایین جردن یا هرجای دیگه..!!!! به نظرم واسه 4ماه خودتونو اذیت نکنید ولی با توجه به اینکه پول خوبی برای این مدت باهاتون هست من امنیت ارواین رو به هرجای دیگه ترجیح میدم چون 4 شهر برتر آمریکاست.بسیار ساکت و راحتCool

با سلام و تشکر از پاسختون . ممکنه لطفا در مورد محلات مختلف ارواین یه توضیح مختصر بدید . از لحاظ سطح اجتماعی ، قیمت اجاره اپارتمان ، و حتی یه هتل مناسب برای اقامت یکی دو هفته ای قبل از اجاره اپارتمان. من تو این مدت اقامت درارواین قصد دارم یه دوره ی ارایش و زیبایی ببینم که برگشتم ازش استفاده کنم به نظرتون تو کدام منطقه اموزشگاه یا اکادمی های مرتبط بهتری هست ؟
ضمن اینکه امکان داره یه کار تو لس انجلس داشته باشم که اگه صددرصد بشه خوب بیشتر میمونم در اینصورت ، باز هم شما ارواین رو برای زندگی مناسب تر میدونید یا لس انجلس رو ؟ باز هم خیلی ممنون

همچنان منتظر جواب
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Leila Amricaie

پیام‌های این موضوع
RE: برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟ - توسط عسلبانو - 2014-06-11 ساعت 13:54
ساکرامنتو - توسط hamed402 - 2015-07-16 ساعت 00:09
ايالت يوتا - توسط iran azad - 2010-11-15 ساعت 01:37
مقایسه شهر های آمریکا - توسط mohsen324 - 2009-11-28 ساعت 14:00
بهترین شهر آمریکا - توسط erfanslash - 2013-03-26 ساعت 15:26
RE: بهترین شهر آمریکا - توسط آنی - 2013-05-25 ساعت 15:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان