کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-06-14 ساعت 14:51)Sam2014 نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 13:06)iris نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 22:56)mohsenmb نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 01:20)iris نوشته:  
(2014-06-11 ساعت 03:02)mohsenmb نوشته:  بستگی به ایرلاین و مسافت داره باید ببنید طول مدت پروازی از زمانی که ایران رو ترک میکنید مد نظرتون هست یا فقط از کشور دوم تا آمریکا به هرحال شما از 18 ساعت روش حساب کن

ممنون ، پس توی سایتهای پروازی انلاین این duration مثلا زده 19 ساعت یا 20 ساعت مدت زمان پرواز هست ! چقدر زیاده Sad
فکر کن از مالزی 39 ساعته

یه سوال دیگه این 1stop یا 2stop تعداد توقفها به چه صورته؟ معنیش چیه؟
بله تا اینجا را حدس زدم فقط ایا وقتی stop میکنه پیاده میشیم و مثلا 2 ساعت بعد سوار میشیم

به زبان ساده بگم تعداد توقفهای بین راهی هست.مثلاً ا استاپ: تهران -استانبول-لس آنجلس (هرجای ایالت) و 2 استاپ : تهران- بحرین- لندن- نیویورک (هر جای ایالت) موفق باشین بچه هاCoolShy
بله تا اینجا را حدس زدم، میخواستم بدونم توقف ها به چه صورته مثلا در هر استاپ از هواپیما پیاده می شیم و یکی دو ساعت بعد دوباره سوار می شیم؟
با سلام به iris عزیز
هر استاپ شامل تعویض هواپیما هم میشه ..بنابراین در هر استاپ از هواپیما پیاده می شوید . در همان ترمینال یا ترمینال دیگر و نهایت در فرودگاه دیگر(این مورد کم پیش می آید) دوباره سوار هواپیمای دیگر می شوید . این فاصله هم متغیره از حدود یک ساعت من دیدم تا 20 ساعت Sad(پرواز برگشت امارات از LA در دبی بعضاً 20 ساعت معطلی داره تا بیاید تهران)
مثال خودم : تهران -> بحرین .. 6 ساعت توقف ..بحرین -> لندن ..4 ساعت توقف ..لندن -> شیکاگو و الی آخر .....اون 6 ساعت تو فرودگاه بحرین و 4 ساعت تو فرودگاه هیث رو شامل پیاده شدن و رفتن به ترمینال جدید و سوارشدن به پرواز بعدیه .

همیشه یکی از دغدغه های من همین فاصله بین پروازهاست، البته من خودم یه بار توی قطر 9 ساعت استاپ داشتم و خدایی با اینکه فری شاپش مالی هم نیست ولی بهم سخت نگذشت. نمیدونم ولی یه توقف 6 ساعته و 4 ساعته ارزش پولی که سیو میکنیم داره!! البته مسلماً اگه تعداد اعضای خانواده زیاد باشه، رقم خیلی درشت تر میشه
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، noobnoobi ، shahrzad001 ، soli asali ، iris ، mehdi2014 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط nedafarsi - 2014-06-14 ساعت 23:06

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان