کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اگر شما مسئول برنامه لاتاری بودید ...
(2010-05-22 ساعت 10:03)usa.lover نوشته:  آخه دوستان عزیز اشکان و هملس، بحث اینجاست که این لاتاری برای جلوگیری از مهاجران غیر قانونی هست و اکثراً کم سواد یا بدبخت بیچاره هستند ولی خب چه کنیم که بعضی ها با دکتری هم ثبت نام میکنند.
اگر میخواستند فقط با سوادها و نخبه ها را بگیرند که میشد همون اش و همون کاسه!
در ضمن الان هم ویزاهای زیادی برای این جور مهاجرتها وجود داره...
بعضی ها خودشان میترسند که اقدام کنند وگرنه خیلی ها رو دیدم که با ویزاهای کار سالهاست آمریکا هستند...قضیه اون پلِ هست که شایعه درست کرده بودند که هر کس بره رو این پل، این پل خراب میشه و هیچکس هم نمیرفت!!! من شرط میبندم حداقل 90% دوستان میترسند برای مصاجبه ویزاهای کار و تحصیلی بروند و متاسفانه سالها خودشان را گیر لاتاری میکنند...
یکی رو میشناسم با پولش میتونه به صورت هکتاری بورلی هیلز رو بخره، ولی لاتاری ثبت نام کرده!!!
من نمیدونم این آقا چی فکر میکنه و الان سلولهایی که درون مغزش هستند دارن چه فعالیتی میکنندBig Grin اما باید یکی بهش بگه، آقا جان شما زرنگ نیستی، بیماری... Big Grin

محمد جان حرف شما متین ، من هنوز لزوم وجود چنین ویزایی رو درک نمی کنم ! اگر برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی باشه فکر نمی کنم زیاد تاثیر گذار باشه . بالاخره تعداد زیادی از مردم دنیا از بیسواد گرفته تا دکتر و از فقیر گرفته تا پولدار علاقه دارند اونجا زندگی کنند .
باز هم تاکید می کنم این مخالفت من با این نوع ویزا از دید یک ناسیونالیست امریکایی ! هست و الا اگر خود خودم بخوام نظر بدم که میگم خدا پدر مادرشون رو بیامرزه به من درب داغون قراره ویزا بدن! Big Grin
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Ali Sepehr ، ParsTrader ، loony ، tajhizgaran ، Danoosh ، taherifar ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: اگر شما مسئول برنامه لاتاری بودید ... - توسط homeless - 2010-05-22 ساعت 10:30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان