کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-06-15 ساعت 19:04)Sam2014 نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 14:24)مژگان درگاه نوشته:  سلام من تازه کلیر شدم دو هفنه دیگه میرم انکارا و ازون جا مستقیم آمریکا زنگ زدم ماهان و ایران ایر مبگن 980 تومن خیلی گرونه تازه بلیط به آمریکا هم هس :-( خودم باید هزینشو بدم کسی سراغ داره چطوری بلیط بگیرم ؟
درود بر شما
جای سوال شما تاپیک بهترین ایرلاین و تهیه بلیط و ....
1- بلیط تهران - آنکارا ماهان 555 هزار تومان هست برای 6 ، 8 ، 10 و 12 تیرماه (تاریخ های بین شون احتمالاً پر شده چون اینترنتی جا نمیده ) . حتماً اون آژانس یا با شما شوخی کرده قیمت 980 بهتون داده یا متوجه درخواست شما نشده .
2- بهتره اول بروید آنکارا کارهاتون را انجام بدهید و بعد آماده سفر به آمریکا بشوید انتخاب اول اینه که تشریف ببرید استانبول چون از اونجا پرواز ها به آمریکا متنوع تر هست . من سرچ کردم برای نیمه اول ماه جون و پرواز یک طرفه (فقط رفت) :
استانبول -> نیویورک : از حدود 850 دلار ارفلوت با یک توقف مسکو تا حدود 1200 دلار به بالا بدون توقف با ترکیش و دلتا
استانبول -> لوس آنجلس: از حدود 1200 دلار با یک استاپ (مسکو) تا 1700 دلار ترکیش بدون توقف
استانبول -> دالاس: از حدود 1000 دلار امارات با یک توقف دبی تا 1400 دلار دلتا با یک توقف در نیویورک.
انتخاب دوم : از آنکارا هم مثلاً به نیویورک با یک توقف در استانبول از حدود 1200 دلار به بالا میشه بلیط پیدا کرد.
توجه کنید :
- ارقام حدودی بالا برای پرواز یک طرفه است .
- پروازهای به مقصد آمریکا از ترکیه یک چمدان 23 کیلویی با ابعاد استاندارد مجانی می توانید با خودتان ببرید نه 2 تا چمدان. این موضوع را حتماً موقع خرید بلیط مطمئن شوید تا بعد سورپرایز نشوید و جریمه ندهید.
- پروازهای ترکیش ، ارفلوت و امارات را از دفاتر فروششون در تهران می توانید تهیه کنید ولی دلتا را از آنکارا یا استانبول .
- توصیه می کنم خوب تحقیق کنید بعد بلیط بخرید. چون بازار بلیط هواپیما و تور رسماً بازار مکاره هست و طبیعتاً در این بازار کلاه بردار هم زیاده.
موفق باشید.

دوست عزیز بلیط 980 تومانی بلیط سیستمی هستش ولی بلیط چارتر خیلی کمتره
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، mehdi2014

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط ali3875 - 2014-06-18 ساعت 11:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان