کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-06-18 ساعت 20:06)natanail نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 19:03)Sam2014 نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 15:58)natanail نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 12:01)spv نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 11:55)natanail نوشته:  با سلام ، من شنیده ام که پس از گرفتن گرین کارد تا 6 ماه نمیشود از آمریکا خارج شد مگر اینکه پاس سفید داشته باشیم.
آیا این صحت دارد؟

خیر

یعنی همچین چیزی نیست؟ آخه من یکی از برندگان لاتاری امسال هستم و چون دانشجو ام در حال حاضر نمیتونم مدت زیادی در آمریکا بمونم. اگه شما اطلاعات دقیقتری در این مورد دارید میشه لطفا کمکم کنید.
درود بر دوستان
بابا این دیگه از کجا سبز شد!!!!
مگه spv نفرمودند خیر
شما برو وارد شو ساک ساک Big Grin و فرداش برگرد ... در ضمن توصیه می کنم یه کم وقت بگذارید و مطالعه کنید اگر پاسختون را نگرفتید قلم فرسایی کنید .
عمو سعید جاتون سبزه .

خیلی ممنون از حسن ادب و احترام شما، بنده هم بیمار نیستم جوابو ببینم و باز هم چندبار پیام بدم، فرستندم مشکل داشت، هرچی ارسال رو میزدم یا جواب نمی داد یا گیر می کرد یا کلا پیام میپرید، چند بار هم چکش کردم تا ببینم پیام قبلی هام رسیدن یا نه ولی چیزی پیدا نکردم تا پیام آخریم، سعی هم کردم پاکشون کنم ولی نتونستم. زود قضاوت نکنین
دوست خوبم
من کوچک همه هموطن های گلم هستم . زود قضاوت نکردم ولی احساس کردم شما برای این موضوع خیلی تقلا می کردی . عرض بنده این بود که حوصله کنیم . قدری تحقیق و مطالعه پست های قبل می توانست شما را زودتر به آرامش برساند و البته پاسخ سوالتون.
اعتقاد دارم ما همه به دنبال تقسیم تجربیات و دانسته هامون در حد بضاعت سوادی هستیم و به هیچ وجه قصد دیگری را دنبال نمی کنیم. به هر حال امیدوارم این نوشته ها باعث کدورت دوستان نشود.
موفق و سربلند باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، natanail ، ffrfar ، pari pariaaa ، soli asali ، rezahoorjandi ، mehdi2014 ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Sam2014 - 2014-06-19 ساعت 00:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان