کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
من برای روشن شدن دوستان از برنامه آژانسها توضیحهاتی میدم تا دوستان عزیزی که از آژانسهای ایران شاکی هستن روشن شن و جهت گرفتن بلیط ویا تورها مشکلی ایجاد نشه
دوستانی که بلیط می خوان تهیه کنن اولا باید بدونن آژانس خودش طرف قرارداد با ایرلاین مربوطه هست یا از آژانس دیگه بلیط تهیه میکنه شما برای دانستن کافی به خوده دفتر ایرلاین تماس بگیرید
ما که فعلا کردیت کارت نداریم مجبوریم از آژانسها بلیط بگیریم پس از چند تا آژانس قیمت بگیرید
برای بلیط هم اگر تاریخ سوال کردن بگین از این تاری تا این تاریخ برام چگ کنید ارزون ترین را می خوام . اگر تاریخ ثابت خواست با آژانس دیگری چک کنید
در مورد تور هم بعضی از آژانسها تعداد 50صندلی هواپیمار را برای مدت 1فصل اجاره می کنند و با چند تا از هتلهای کشور مربوطه قرارداد می بنندن از شروع تور قیمت را بالا اعلام میگنند تا زمان رسیدن وقت اخر حالا بعضی از کشورها چون ویزا نمی خ؟د تا دقیقه 90 شاید قیمت به یک چهارم هم برسه چون صندلی هواپیما باید خال باشه و هتل هم اتاق را پولش را دادن
آژانس هم مجبوره این پکیج را به آژانسهای دیگه اعلام کنه و کمیسیون بده حالا اگر شما اول شروع فروش تور بخواخید
بگیرید باید چهار برابر پول بدید و بعد متوجه میشید هم سفرهاتون با یک چهارم قیمت شما امدن
لطفا در خرید بلیط عجله نکنید با چند آژانس تماس بگیرید آژانسهای بند الف که قرارداد مستقیم با ایرلاین ها دارن تعدادشون زیاد نیست بلیط هم اگر روی سیستم به شما قیمت می دن همه جا یکی هست فقط آژانسهای طرف قرارداد شاید یک مبلغ جزعی بتونن تخفیف بدن من خدمت دوستان هستم والا من آژانس ندارم چون پرواز زیاد دارم با اکسرشون کار کردم و می شناسم
و هر بلیط را که می خرم تخفیف روی قیمت فیر بلیط می گیرم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadm999 ، soli asali ، noobnoobi ، pari pariaaa ، reza_norouzi ، amin arefi ، mehdi2014 ، aaraam

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط spv - 2014-06-20 ساعت 21:16

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان