کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-06-21 ساعت 14:50)goli2013 نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 13:04)iris نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 10:46)goli2013 نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 10:05)rainbow21 نوشته:  سلام دوستان

اکثر دوستانی که به آمریکا میرن حداقل یه دوستی . آشنایی دارن ، ما هم داریم ولی ما شاالله وقتی باهشون صحبت کردیم که برای یک یا دو ماه پیش شما مهمون باشه وقتی رفتار سردشون رو دیدیم بیخیال شدیم .
و اینطور که معلومه 1 یا دو ماهه اول نمیشه خونه اجاره کرد . چون هم باید SSN داشته باشی و هم حساب بانکی و کردیت کارت و ..
گر بخوایم هتل هم بگیریم حداقل شبی 70 تا 100 دلار باید بدیم که هزینه ها واقعا میره بالا
خب دوستان پیشنهادشون چیه ؟ ا

سلام دوست عزیز ,به نظر من زیاد ازدست کسانی که اونجا دارید دلخور نشید اونجا هم زندگی کردن سخته وقتی خودتون رفتید متوجه میشید .. الان هم نگران جا نباشید توی همین تایپیک های مهاجر سرا به دنبال همخونه یا گرفتن یه اتاق باشید حتما کسایی مثل شما هستن وحتما هم میتونید از اول خونه اجاره کنید فقط تا زمانی که کردیت تون خوب بشه باید هزینه اولیه خونه (دپازیت )بیشتری به صاحبخونه بدید...موفق باشید

این دپوزیت را پس می دن یعنی مثل پول رهن می مونه یا نه ؟

دپازیت یه هزینه مشخصیه که واسه خونه های مختلف متفاوته و برای تمیز کردن خونه وعوض کردن موکت ونقاشی خونه است که اول پرداخت میشه وپس داده نمیشه اما مقدار بیشتر از آن که به علت نداشتن کردیتپرداخت میشه پس داده خواهد شد..
خیر دوست من دپوزیت این نیستش‌.

دپوزیت یعنی‌ ۲ یا ۳ ماه اجاره + نصف ماه پول اجاره بابت utility که به جز این قسمت نصف ماه بقیش کامل برمی‌گرده بهتون بعد از تخلیه اگر به خونه صدمه نزده باشید.

یعنی‌ اگر اجارتون ۱۰۰۰$ باشه باید ۳ ماه و نصفی بابت دپوزیت پرداخت کنید یعنی‌ ۳۵۰۰$ که ۳۰۰۰$ به شما برمی‌گرده اون ۵۰۰$ هم هزینه قبضی هست که بعد از رفتن شما شاید بیاد که اگر صاحب خونه آدم باشه پول قبض رو از این ۵۰۰$ کم خواهد کرد و به شما برمیگردونه.

در مورد هتل رفتنتون هم یک چیزی بگم ، هتل شبی‌ ۶۰$ به پائین هم هست تا جایی‌ که من تو سایت‌ها چک کردم و اگه شما ماهانه اجاره‌ کنید کمتر هم میشه با توجه به اینکه نه پول آب میدید نه برق نه اینترنت. و اتاقتون رو هم هر روز تمیز می‌کنن. شما حتا اگه خونه پیدا کنید ۱۰۰۰$ باید پول یوتیلیتی بدید که از هتل ارزون فکر می‌کنم گرون تر در بیاد.
خوشحالم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، rainbow21 ، reza_norouzi ، shadi79 ، nedali ، soli asali ، amin arefi ، nedaba ، آلیس-1980 ، امین 13 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط farshadm999 - 2014-06-21 ساعت 15:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان