کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
(2014-05-23 ساعت 17:07)kamalir36 نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 00:32)Beowulf II نوشته:  آقا یه سوال!
من که مزدوج شدم هم باید عکس و این چیزا رو با خودم ببرم؟ یا نیازی نیست؟
بله دوست عزیز
شما هم باید عکس و فیلم و از این چیزها ببری. ما که 7 ساله ازدواج کردیم و یک سری عکس به USCIC فرستاده بودیم ، آفیسر دوباره گفت که عکس بیشتری بیار تا ویزاتو بگیری. ما هم برای رو کم کنی 50 تا عکس از اول نامزدی تا 13 بدر امسال همونجا دادیم چاپ کردند و یک مشت محکم زدیم تو دهنشون و ویزامونو گرفتیم.Big Grin
سلام دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید چون خوندن 138 صفحه و بدست اوردن مطلب مورد نیاز خیلی وقت گیره .
1)اگر یک فرد سیتزن باشد ولی در آمد نداشته باشد و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
1-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
1-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
1-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
2) اگر یک فرد سیتزن نباشد و گرین کارت داشته باشد ولی در آمد داشته باشد (ماهی 1400 دلار ) و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
2-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
2-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
2-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
خواهشمند است نسبت به تجربه ای که دارید بهترین روش و سریعترین روش را در دو حالت فوق سیتزن باشد و گرین کارت داشته باشد به ایمل من ارسال نماید یا پیام خصوصی بدهید .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
سوال مهم - توسط safsate - 2013-01-20 ساعت 17:41
RE: مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن: عكس و ... - توسط شهلا 1346 - 2014-07-07 ساعت 06:21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان