کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-07 ساعت 09:59)soli asali نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 23:37)Sam2014 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 18:22)soli asali نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 10:55)Sam2014 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 10:04)peymanmohajer نوشته:  مهدي عزيز متوجه نشدم منظورتون از تجربه، گلفه يا قطر ولي من با گلف چندتا پرواز داشتم (4 تا) كه ميتونم توضيح بدم. اگر منظورتون گلف نبوده كه فقط برا استفاده بقيه ميذارم:

مزاياي گلف:
قيمتاي خيلي پاييني داره ...........

معايب گلف:
نوع هواپيماهاش تو پروازاي كوتاه ايرباس 320 هست كه اگه بخوام با بوئينگ 777 يا ايرباس 380 كه تو پروازاي معمول ديگه استفاده ميشه مقايسه كنم، مثل تفاوت ميني بوس با اتوبوسه از نظر بزرگي فضاي داخلي. اگه خواستيد بيشتر توضيح بدم. ........
درود بر شما پیمان عزیزو گرامی
این بحت جاش تو تاپیک "بهترین ایرلاین ....." هست نه اینجا ، شما چرا دیگه؟
من و خانواده ام پرواز گلف در پیش داریم . ما سعی میکنیم .........

دوست عزیز من فکر کنم شما بد متوجه شدید من منظور بدی تو این نوشته احساس نمیکنم ! مگر اونجایی که گفته شده "" ترکیده ترند "" همه ما میدونیم که هندی ها و پاکستانی ها از هواپیمایی های عربی استفاده میکنن ! منظور ایشون فکر کنم همین بود !
soli asali عزیز همه می دونیم که همه جور تیپی تو همه جا پیدا میشه حتی من خودم در پرواز لوفت هانزا و ترکیش هم دیدم امارات و قطر و غیره که سهله . پس می شه این جور چیزها را با لحن لطیف و با ظرافت بیان کرد و صد البته جمع هم نبست .
ما که اینجا نمی خواهیم عقاید مون رو به همدیگه تحمیل کنیم . تجربیات و اطلاعات به اشتراک گذاشته می شه و هر بزرگواری برداشت خودش را داره و حسن استفاده را می بره .
در اصل ما همدیگر را تکمیل می کنیم و این جاش قشنگه .
انشاله بنده تجربه سفرم با گلف ایر را مفصل و با جزییات برایتان خواهم نوشت .
سربلند و پیروز باشید .

به هر حال خود من هم یکی از انتخاب هام همین گلف ایر هست ! و فکر نمیکنم منظوری پشت این حرف ایشون باشه ! و به منم بر نخورد راستش !
به هر حال سعی کنید هر حرفی رو شما اینطوری تاثیر نزاره Smile

منم با گلف ایر سفر داشتم، با اینکه مدت زمانش کم بود ولی از سرو صدای بچه ها و بی ملاحظگی بقیه مسافران ( البته سوای ایرانیهای گل ) کاملاً کلافه شدم. این مسئله برای اکثر پروازی عربی هست ولی درمورد گلف ایر بخاطر قیمت پایینش بیشتره
دوستان 2013 هم بارها این مسئله رو تو سفرنامه هاشون عنوان کردن
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط سیمین راد - 2014-07-07 ساعت 10:15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان