کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-13 ساعت 09:06)alireza7 نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 09:00)hs6467 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز،راستش سوالی که هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم که جواب محکم و واقعی بهم بده:
اگر من یا خانومم تو لاتاری برنده بشیم و برای مصاحبه فقط خانومم با بچه کوچیکم بره و من به دلایلی نتونم از ایران خارج بشم (البته فکر بد نکنید ها،مسئله شخصی هست) اونوقت چی میشه؟آیا خانم و فرزندم میتونن ویزا رو بگیرن و برن آمریکا تا بعد من به اونها ملحق بشم؟ دوستان خیلی برام مهمه لطفا محبت کنید کارشناسی واقعی کنید... موفق و پیروز باشید

سلام دوست عزیز
دوستانی داشتیم که زمان مصاحبه تنها رفتن و برای نفر دیگه وقت دیگه ای درخواست دادن.
ولی دقت کنید، بهره با KCC هماهنگ کنید تا دو وقت سفارت بگیرین.
در ضمن، با توجه به تجربیاتی که میتونین توی همین فوروم پیدا کنین، نفر برنده باید حتما بره و برای نفر بعدی درخواست بده.
یعنی این کار رو در حالی که خانمتون برنده باشه میتوننی به راحتی درخواست کنین.
موفق باشید

ممنونم دوست خوبم،یعنی به خانومم که برنده اصلی هست ویزا میدن و به من بعدا؟مثلا اگر کلا برای مصاحبه نرم چی؟ مثلا بعدا از طریق همسرم که بعداز قبولی بهش گرین کارت میدن از ویزای نامزدی اقدام کنم...؟
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، قصه گو ، soli asali

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط hs6467 - 2014-07-13 ساعت 11:25

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان