کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-14 ساعت 22:36)atriana نوشته:  
(2014-07-14 ساعت 22:29)tartar نوشته:  
(2014-07-14 ساعت 22:10)atriana نوشته:  
(2014-07-14 ساعت 21:43)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-14 ساعت 21:32)atriana نوشته:  با سلام
ما سپتامبر(شهریور) وارد ا م ر ی ک ا خواهیم شد اما پاسپورت همسرم تا فروردین 94 تاریخ دارد و با توجه به وجود ویزا در پاسپورت فعلی امکان تعویض آن وجود ندارد. در صورتیکه بعد از یکسال با پاسپورت منقضی وارد ایران شویم چه اتفاقی می افتد؟

دوست من شما نمی‌تونید با پاسپورت منقضی از آمریکا خارج بشید که بخواید وارد ایران بشید !!

با همون پاسپورت هم تو آمریکا نمی‌تونید برید چون باید ۶ ماه اعتبار داشته باشه.

لینک زیر هم برا دوستانی که الان سریع بدون فوت وقت میان حرف منو انکار می‌کنن که ما فلانیمون رفته بهمانیمون اومده.

http://www.immihelp.com/visas/six-months...itors.html

اگه زودتر تشریف بردید آمریکا باید با پست شناسنامه ، کارت ملی‌، و پر کردن فرم های مربوطه به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن برای تعویض پاسپورت اقدام کنید.

تا زمانی‌ که سیتیزن آمریکا نشدید پاسپورت ایرانیه شما بعد از گیرین کارت و ID کارت شما مهترین مدرک شناسایه شماس.
زمانیکه ما وارد ا م ر ی ک ا می شیم بیش از 6 ماه از انقضای پاسپورت مانده، پس احتمالا ورود مشکلی نداشته باشه.
اگر اینجا درخواست بدیم و پاسپورت جدید بگیریم ویزای توش را باید چی کار کنیم؟
یعنی اگر پاسپورت ما در زمان اقامت در اونجا منقضی بشه اونجا هم دچار مشکل می شیم؟
دوست عزیز
وقتی پاستون و میدین که عوض کنن صفحه هایی که ویزا توشه رو باطل نمیکنن بقیه صفحه ها رو سوراخ میکنن و پاسو برمیگردونن بهتون و اون پاس رو با پاس جدیدتون همراه داشته باشین میتونین از ویزاش استفاده کنین

پس ویزای موجود در پاسپورت باطل شده از نظر اونها هم اعتبار دارد و در مقصد مشکلی پیش نمی آید برامون؟
دقیقا من خودم داشتم این مورد رو
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_a ، soli asali ، atriana ، nedaba ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط tartar - 2014-07-14 ساعت 23:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان