کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-13 ساعت 23:18)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 22:45)A10A نوشته:  
(2014-07-12 ساعت 17:00)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-12 ساعت 16:30)A10A نوشته:  دوستان یه سوالی ما می تونیم یک کیس کامپیوتر رو با خودمون ببریم یا نه...؟؟؟؟!!!! ممنوعیتی نداره؟

(والا هر چی بگیم از اینا بر می آد..!!!)

سلام دوست من
بردن يه كيس كامپيوتر به آمريكا؟؟؟
اين كار چند تا مسئله داره:
1- حجمش زياده
2- محدوديت وزن بار داريم
3- قطعات داخلش به ضربه حساسه
4- ...

خود دانيد!

ببین رضا جون می دونم، فقط می خواستم ببینم ممنوعیت از نوع ایرانی نداره برای بردنش...؟؟؟؟Big Grin

در این موردش بی اطلاعم.
می تونین به گمرک فرودگاه امام زنگ بزنین و بپرسین.
مارو هم در جریان بزارین.
شاد باشین.
سلام... راستش من هم مشکل شما رو دارم و یک کیس برای خودم جمع کردم که روش 2 تا هارد 2 ترا گذاشتم با کلی فیم و اهنگ و نرم افزار های مختلف.... من هم همین سوال رو داشتم ... یه روز واسه کارت هوشمند ملی رفتم پست 4 راه لشگر گفتم بزار از گمرک فرودگاه امام یه سوال بپرسم که گفت مشکلی نداره اگه داری میبری بگو برات بنویسن که چی میبری که موقع برگشت مشکلی واست پیش نیاد.... گفتم میخوام ببرم که دیگه بروشون نگردونم.... از طرفی یه مشکلی که هست اینه که تو فرودگاه امام یا اونطرف بهم گیرنمیدن که این چیه با خودت میبری... اینجا رو از این نظر میگم که خب میدونید بر عادت یکم کنجکاون و دوست دارن تو هر چیزی سر در بیارن... با اینکه هیچ چیز خلاف یا مشکل داری توش ندارم و فقط فیلم و موزیک و نرم ازار... یعنی ارشیو شخصیمه... بعد از اون طرف تو فرودگاه مقصد چه اتفاقی می افته.... نمیدونم.... چون ما اینجا نرم افزارا رو کرد مصرف میکنیم اونجا اتفاقی نمی افته... بعد یه سوال دیگه داشتم اینه که من یه پک گردو کامل سفارش دادم و خریدم ... حالا میخوام با خودم ببرم... فکر میکنید برام مشکل پیش میاد.... میشه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن... ممنون.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، soli asali ، nedaba ، امین 13

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط hamideftex2014 - 2014-07-15 ساعت 14:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان