کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-15 ساعت 09:03)m.sabet نوشته:  
(2014-07-15 ساعت 08:04)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-15 ساعت 00:44)m.sabet نوشته:  
(2014-07-15 ساعت 00:25)candle نوشته:  
(2014-07-15 ساعت 00:13)m.sabet نوشته:  سلام دوستان. من یه سوال دارم که تو تاپیک موضوعات غیر مرتبط پرسیدم ولی جوابی نگرفتم. اگر اینجا جاش نیست منو راهنمایی کنید که کجا سوالم رو بپرسم. مصاحبه من ابوظبی بود و ویزام رو هم یکضرب گرفتم. تاریخ اکسپایر ورود به آمریکا توی ویزا زده 19 آگست. ولی بعدا چون اطلاعات چاپ شده در ویزا اشتباه بود ویزای اول کنسل شد و توی ویزای جدید تاریخ اکسپایر زده شده 5 اکتبر. منم بلیطم رو برای 26 آگست رزرو کردم. ولی توی همین مهاجرسرا خوندم تاریخ اکسپایر ورود به آمریکا 6 ماه پس از انجام مدیکال هست. حالا من موندم بلیطم رو باید قبل از 19 آگست بگیرم یا اینکه تا همون 5 اکتبر فرصت دارم از ایران خارج بشم؟؟؟؟ ممنون میشم از راهنماییتون
دوست عزیز طبق توضیحات سفارت ابوظبی:در صورتیکه از مدیکال چک شما بیش از شش ماه گذشته باشد ، لازم است آزمایشات مجددا تکرار شود.
پس شما بر اساس اعتبار شش ماهه جواب آزمایشات برنامه رفتنت را تنظیم کن. این هم سایت سفارت http://www.abudhabiivo.net/

مچکرم از راهنمایی. لینک رو دیدم. با این تفاسیر این تاریخ اکسپایری که تو ویزا زده شده 5 اکتبر قابل اعتماد نیست.

سلام دوست من
اگه تاريخ توي ويزا قابل اعتماد نيست پس كدوم تاريخ قابل اعتماده؟؟؟
اون تاريخ رو اصلن واسه همين ميزنن كه شما قبلش يو اس باشي.
اگه هنوزم شك داري توصيه مي كنم زنگ يا ايميل بزني به سفارت و بپرسي.
به نظرم ريسك نكني و قبل از 5 اكتبر بري بهتره چون ممكنه بعدش ويزات باطل بشه.
شاد باشين.

ممنون دوست عزیز. تاریخ اکسپایر توی ویزای جدید 5 اکتبر هست و صد در صد تا قبل از این تاریخ من خارج شدم. منظورم این بود که تا 5 اکتبر بیشتر از 6 ماه یعنی نزدیک به 8 ماه از مدیکال من توی ابوظبی گذشته و با توجه به لینکی که توی سفارت ابوظبی گذاشته شده این تاریخ برام شک برانگیز شده. فکر میکنم بهترین کار ایمیل زدن به سفارت باشه. باز هم ممنون

دوستان عزیزی که لطف کردین و منو راهنمایی کردین، این هم جواب سفارت به ایمیل من و جالب اینجاست که خودشون هم گفتن به تاریخ اکسپایر ویزا کاری نداشته باشم. واقعا جای تعجب هست

Thank you for your July 15, 2014 email. You should enter before your medical is expire. If your medical is expiring in August, we suggest you to travel in August, do not wait till the expiration of your visa.

We hope this information will helpful to you.

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، reasonable ، maryam_a ، lida55 ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، soli asali ، aaraam ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط m.sabet - 2014-07-16 ساعت 11:44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان