کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-16 ساعت 14:05)kiana11 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 13:47)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 13:43)maryam_a نوشته:  همسرم برنده بودند و ما ابوظبي بوديم ..
.كلاً قضيه چه جالب شد!! ? ما كه نفهميديم اين ستاره ها و اين جمله ها آخرش يعني چي؟؟

اگر اشتباه نکنم annotation مثل توضیحات شناسنامه می مونه اگر فامیل یا اسم تغییر کرده باشه قید میشه
ما چهار نفر هیچ تغییری تو هیج جا نداشتیم ، من تمایل دارم تنها برم وبعد از چند وقت خانم وبچه هام بیایند ، بچه ها تو مهاجر سرا می گفتند که در فرودگاه می گویند اول فرد برنده مدارکش را بدهد وبعد بقیه مدارکشان را بدهند ، یعنی همراهان بدون فرد برنده برای اولین بار مجاز به ورود نیستند ، با چند نفر از بچه ها که رفته اند مذاکره کردم هیچ کدام این مسله را تایید نکردند وگفتند نه اینطور نیست و می گفتند ما که فرد غیر برنده بودیم اول پاس و پاکت زرد را دادیم و بعد بقیه ، البته می خواهم مکاتبه کنم اگر جواب گرفتم برا همه می گذارم Shy

کیانای عزیز تا اونجایی که اطلاع دارم و تحقیق کردم در سفر اول همراهان بدون فرد برنده نمی تونند وارد شوند به هر حال واسه اطمینان خاطر مکاتبه کن بچه ها رو هم در جریان بذار یک ایمیل زدن ضرری نداره در مورد ستاره ها هم بپرس ببینیم داستانش چیه ؟؟
با تشکر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: kiana11 ، maryam_a ، Hassan2014 ، mehdi2014 ، pari pariaaa ، soli asali ، nedaba ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط KIMIA2005 - 2014-07-16 ساعت 14:18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان