کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-16 ساعت 18:32)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 18:17)kiana11 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 15:55)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 14:05)kiana11 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 13:47)KIMIA2005 نوشته:  اگر اشتباه نکنم annotation مثل توضیحات شناسنامه می مونه اگر فامیل یا اسم تغییر کرده باشه قید میشه
ما چهار نفر هیچ تغییری تو هیج جا نداشتیم ، من تمایل دارم تنها برم وبعد از چند وقت خانم وبچه هام بیایند ، بچه ها تو مهاجر سرا می گفتند که در فرودگاه می گویند اول فرد برنده مدارکش را بدهد وبعد بقیه مدارکشان را بدهند ، یعنی همراهان بدون فرد برنده برای اولین بار مجاز به ورود نیستند ، با چند نفر از بچه ها که رفته اند مذاکره کردم هیچ کدام این مسله را تایید نکردند وگفتند نه اینطور نیست و می گفتند ما که فرد غیر برنده بودیم اول پاس و پاکت زرد را دادیم و بعد بقیه ، البته می خواهم مکاتبه کنم اگر جواب گرفتم برا همه می گذارم Shy

به هیچ عنوان بقیه اعضای کیس رو بدون کیس اصلی‌ راه نمیدن.

سر هر چیزی قرار نیست ملت خودشون رو پاره کنن تا شما قبول بفرمایید!

۲۰ بار رفرنس گذاشتن بچه ها از سایت مهاجرت آمریکا ، ۲۰۰ تا دلیل منطقی‌ باز میگید نه.

امتحانش فقط ۱ بلیط هست خیلی‌ راحت بلیط بگیرید برید.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

یا حق
دوست من سلام ،چرا اینقدر بی اعصاب Wink دلیل ندارد کلیر نشدی پر خاشکری بکنی عزیز من مگر ندیدی ماها که بالای ۱۸۰ روز منتظر بودیم درعرض چند روز بالای چند صد نفر کلیر شدند ودر عرض یک یا دوهفته ویزاهاشون را گرفتند ،برای شما هم اتفاق می افتد وبه این روزها می خندید Wink بالای دو ماه وقت دارید گو تا اخر سپتامبر
در ضمن من تمایلم را گفتم ودر اینجا هیچ کس خودش را پاره نکرده تا به من بقبولاند ومن قبول نکرده باشم ،ایا می توانید فردی را به من معرفی بفرمایید که می خواهد به من بقبو لاند و من نفهمیده باشم وبا او به جر وبحث بپردازم معرفی بفرمایید Wink
چقدر مطالب را بعضی از دوستان وحتی خودم گفتم و در مکاتبه با سفارت خلافش ثابت شده وحالا می خواهیم ایمیل بزنیم وبپرسیم ،چرا شما نارحت میشوید مگر برای شما زحمتی ایجاد میکند Wink در ضمن اگر رفرنسی وجود دارد زحمت ما را کم می کنید واز شما متشکریم لطفا رفرنس را بگذارید

دوست من مشکل اینه اگه فقط و فقط و فقط ۳ صفحه میرفتید عقب بحثی‌ که سر این داستان بود رو می‌دیدید.

فکر می‌کنم چون تازه وارد هستید این اتفاق افتاده.

متأسفانه چند روز پیش سر این قضیه بحث شد و یک سری از دوستان که من اسمشونو گذشتم دوستان همیشه منکر که اگه بگی‌ آسمون آبیه میگن نه فامیلمون دیده آسمون بنفشه راه راهه ، اون دوستان زیربار این قضیه نرفتن.

برا همین وقتی‌ پست شمارو دیدم اعصابم دوباره قاطی‌ کرد.

پوزش می‌خوام.

اینم رفرنس:

http://www.immihelp.com/immigrant-visa/s...rview.html
http://travel.state.gov/content/visas/en...after.html

Entering the United States

When traveling to the United States, the primary (or principal) applicant must enter before or at the same time as family members with visas. With your immigrant visa (before it expires), and sealed packet, you will travel to a U.S. port-of-entry (often an airport) and request permission to enter the United States. A visa does not guarantee entry into the United States. The Department of Homeland Security, U.S. Customs and Border Protection (CBP) officials have authority to grant or deny admission. Learn about admission and entry requirements on the CBP website under Travel. When you are admitted, you will enter as a Lawful Permanent Resident, also called a green card holder, and will be permitted to work and live permanently in the United States.

در ضمن اینم اضافه کنم اینی که میگید بعضی‌ وقتا دوستان یه چیزی میگن ایمیل میزنید یه چیز دیگه میگه سفارت، در مورد این مساله این یک قانون هست ! حتا اگه خود اوباما هم به شما زنگ بزنه بگه بیا تو فرودگاه منتظرتم نمی‌تونید وارد بشید چون این قانون هست چیزی نیست که سفارت یا اوباما، یا بوش یا ابراهام لینکن بتونه کمک کنه.

حالا شما خودت جای من ، الان با ۲ تا رفرنس فردا یکی‌ میاد دوباره اینو انکار میکنه. شما باشی‌ پست با اعصاب راحت می‌ز‌اری؟
دوست من ممنون Wink
اگر فقط وفقط وفقط چند صفحه قبل را مطالعه می کردی متوجه می شدید که بحث در مورداین متن هست (Valid only if Acc/FTJ father/mother/spouse)
که در بعضی از ویزاها خورده وبرای بعضی این متن نوشته نشده واین شبهه ایجاد شد که شاید این قانون دارای تبصره یا ماده ای هم است ،گفتم مکاتبه کنم ضرر که نداره شاید فرجی شد Winkوبه خانوادهای که عیال وار هستند ومانند من تمایل به این موضوع دارند اطلاع رسانی کنم واین موضوع که نمیشود ومتن ان را زحمت کشیدید بچه کوچک من هم می داند وبحث این موضوع نبود ومن تمایل خود را گفتم واصلا سوالی مطرح نکردم که شما مجبور بشوید جواب بدهید و در ضمن درمورد موضوع بالا که عنوان کردم ودوستان زحمت کشیدند چند دفعه صحبت شده که می فرمایید همه باید خودشان را جر بدهند تا شما بفهمید ( زود تصمیم گرفتی)Wink
در ضمن من از قدیمیهای این سایت هستم به اولین پست شما ماه اکتبر ۲۰۱۳ واولین پست من جولای ۲۰۱۳ توجه بفرمایید (البته باعث افتخار من نیست) ولی زیاد پست نمیزارم ،بعبارتی پستام را قبلا گذاشتم (بیش از یکسال پیش) ولی چون یک عده هستند که می خواهند بابت هر موضوعی اظهار نظر بکنند وهر چیزی را به چالش بکشند ومثل افراد باهوش نمی تو انند از پست های افراد که برخلاف نظرشان هست بگذرند وخود را کنترل کنند وبعبارت دیگر بر خود مدیریت ندارند دیگر پست نگذاشتم
در ضمن دوست عزیز من یادت می اید برای ۲۰۱۳ ایها وحتی برای بچه های خودمان که کلیرنسشان بعضا چند ماه طول می کشید به سفارت ابوظبی می رفتند با توجه به گذشت چند ماه از گذشت مدیکال سفارت ویزای ۶ ماهه صادر می کرد مثل برادر خانم من که بعد از ۴ ماه کلیر شد ، ویزای ۶ ماهه بهش دادند وده روز مانده به انقضا ویزا بعبارتی بعد از گذشت ۴ماه از زمان مدیکالش وارد امریکا شد وهیچ مشکلی هم برایش ایجاد نشد وحالا میبینیم که سفارت قانونش را عوض کرده ودر سر در سایت ۱۰۰ درصد نظرش را عوض کرده
دوست من چون قانون مند هستی ومی دانم جز کمک چیزی در دلت نیست ،نصیحت این برادر حقیر را که نزدیک به پنجاه سال از عمرش گذشته راگوش کن
طبق قانون طبیعت تندی جز اینکه کارهای مورد علاقه ات را به تعویق بیاندازد هیچ سود دیگری ندارد چون طبیعت زنده است وناظر بر اعمال ما
در انتها بازم ازت تشکر می کنم بابت زحمتی که کشیدی وانشالله زوتر کلیر بشویدWinkWink
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط kiana11 - 2014-07-17 ساعت 12:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان