کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-18 ساعت 20:34)farshadm999 نوشته:  
(2014-07-18 ساعت 20:29)fa79iran نوشته:  
(2014-07-18 ساعت 19:00)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-18 ساعت 17:25)jojo_hami نوشته:  دوستان گل سلام.
در مورد اینکه آیا نیاز هست عکس گنده ی قفسه سینه را همراه داشته باشیم توی فرودگاه یا نه: یکی از دوستای من که از برندگان 2014 بود و واسه 12 جولای بلیط داشت وقتی رسید آمریکا من ازش سوال کردم گفت که فقط پاکت زرد را ازش خواسته بودن و عکس قفسه سینه را نخواستن و اونم از همون اول گذاشته بودتش تو چمدونش.
خلاصه این نمونه ای بود از کسی که همین اواخر رفته....با اینحال بازم من استرس دارم که نکنه اونجا ازمون بخوان و گیر بدن!Sad

سلام دوست من
به نظر میرسه این مسئله یه جورایی حل شده.
من که هیچ جوره نمیتونم عکس به اون بزرگی رو ببرم تو هواپیما و گیت ترانسفر و ...
میزارمش تو چمدون نهایتش اگه ازم خواستن میگم تو باره!
فک نکنم به خاطر یه عکس فقسه سینه راهمون ندن Tongue
بازم منتظر پیشنهادای سازنده و کوبنده هستیم Big Grin
شاد باشین.

خیالتون راحت باشه . من از کارمند سفارتی که ویزا و پاکت زرد رنگ داده بود بهم پرسیدم ایا لازمه عکس رادیوگرافی رو هم تحویل بدیم تو فرودگاه . گفت نیازی نیست و میتونین بزارین تو چمدونتون.

من اونو با خودم تو سفارت هم برده بودم، هیچکس همراش نبود فکر کنم از طریق بردن اون عکس به اون گندگی همه منو تو سفارت شناختن. Big GrinBig Grin

ایشالا ما هم ویزا بگیریم بیایم با شما دوستان این تاپیک هم صفایی‌ داره‌ها‌. Big GrinBig Grin

آقا فرشاد گل
وقتی اینطوری خوشحالی و امیدوار یه شور خاصی مارو می گیره!
میدونم نگرانی اما مطمئن باش ویزاتو میگیری و با شادی نقل مکان میکنی اینجا.
شاد باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadm999 ، قصه گو ، alitab ، jojo_hami ، poem ، soli asali ، amin arefi ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط reza_norouzi - 2014-07-18 ساعت 21:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان