کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2014-06-13 ساعت 08:30)elima1980 نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 22:22)Leila Amricaie نوشته:  سلام دوستان عزیز
من و همسرم تا 3 ماه دیگه داریم میایم آمریکا و کسی را در آمریکا نداریم زبان هم خوب بلد نیستیم
هنوز جایی را برای زندگی دقیقا انتخاب نکردیم
بهترین شهر برای ما جایی هست که کار باشه البته رشته همسرم مهندسی برق با 10 سال سابقه است خودم هم خیاطی و کمی آرایشگری بلدم. ولی برامون فرق نداره چه کاری مرتبط یا غیر مرتبط -کار با کلاس و یا بی کلاس ، اگر کسی آشنایی داره که ما رو کمک کنه ممنون می شیم. ما مشکل پول برای آمدن و هزینه کردن تا 3 ماه را ندارم. اگر کسی باشه که بخواد به من یا همسرم کار بدهد یا خانه ای برای اجاره کردن ممنون میشیم. خیلی نگران آینده هستم لطفا راهی جلو پام بزارید. تشکر
اگرشهروایالت براتون مهم نیست نوع کاربراتون اهمیت نداره وضمنا اهل تلاش وسختی وزحمت کشیدن هستید وتمایل به تحصیل هم دارید تاپیک وگاس بخونیدوباایمیل من تماس بگیرید
دوست عزی من هم مثل شما با همین تیوری به اندازه سه ماه پول داریم باخانواده اومدم ولی مخارج غیر منتظر ای پیش میا که یوقت توی نصف ماه نصف پولتون خرج میشه تو دلتون رو خالی نمیکنم اما بهتره بدونید اول از همون ایران مقصد رو معلوم کن و بلیط هواپیم رو به اونجا ی نزدیک به اونجا بگیر چون هزینه سفر داخل امریکا چه ترن چه هواپیما و تاکسی و
.. خیلی وحشتناک گرونه مخصوصا اگر راه دورتر باشه و هزینه زیادی میبره.
در مورد وضعیت شما بهتره شما یاا شمال کالفرنیا یا هیوستن تگزاس رو انتخب کنید چون هزینه و کرایه خونه و .. کمتره و کار هم هرچند در ابتدا پیدا کردن سخته مخصوصا اگر مشکل زبان داشته باشید اما شدنیه هر چند اینجا امکان اینکه کارغیر مرطبت با شغل ایران پیدا کنید بیشتره .
دردضمن توصیه میکنم خیلی اینجا با احتیاط و اگاهی خرید کنید وسعی کنید وارد که شدید سریعتر خونه رو بگیرید و تاپیک دوستان رو ر مورد فروشگاههای اینجا بخونید و یاداشت کنید تا خریداتون با هزینه حداقلی انجام بشه و در ایران پشتوانه مالی جور کنید تا اگر خدای نکرده به مشکل خوردید بتونید کمک بگیرید .
سوال دیگه داشتید پیام بزارید
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط majid.kh - 2014-07-20 ساعت 05:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان