کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-20 ساعت 16:45)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-07-20 ساعت 14:25)tenese نوشته:  
(2014-07-17 ساعت 16:16)KIMIA2005 نوشته:  دوستان عزیز سایتی رو سراغ دارند انلاین بتونیم این تبدیل ها رو سفارش بدیم ؟؟
شیراز که گیر نیاوردم

من شنیدم که طبقه دوم پاساژ برق از این مبدل ها میتونیم بخریم ولی فرصت نشده خودم برم و بخرم
همشهری گیر اوردی ادرس بده بریم بگیریم ممنون

سلام شما میتونید تبدیل دوشاخه رو به قیمت 2.5 از پشت شهرداری پاساژ فتوت همون جلوی در از دست فروشا بخرید... البته بگم که این فقط تبدیل پلاگ برق از توع گرد ایرانی به نوع تیغه ای برای استفاده در امریکاست و فقط و فقط مخصوص لوازمی هست که ولتاژ کارشون از 110 تا 220 هستش و به هیچ وجه نمیتونید برای اسفاده جهت تبدیل ولتاژ استفاده کنید... الته تو این پاساژ مبدل 110 به 220 هست ولی یه ترانس بزرگ و سنگین که فایده ای واسه خرید نداره... پس دوستان اینجا هر دستگاهی میگیرید سعی کنید توجه کنید که با 110 هم کار میکنه مثل اداپتور شارژر موبالها یا تبلت ها یا لب تاپها... مثلا من میخوام با خودم کیسم رو هم ببرم نگاه کردم دیدم پشتش یه کلید داره که وقتی میزنم میتونم از برق 110 هم استفاده کنم فقط بگم که اکثر دستگاه هایی که منبع تغذیه اونا سویچینگ هستش این قابلیت رو دارن ولا غیر... مثلا شما هیچ وقت سشوار یا پلوپز یا اتو با این قابلیت نمیتونید تو ایران پیدا کنید مگه اینکه مثلا با مسافر از ژاپن که اونجام ولتاژ محلیشون 110 هستش اومده باشه... پس دقت کنید اگه چیزی خواستید تهیه کنید به ولتاژ کاریش توجه کنید که دچار مشکل نشین... در ضمن برای اتصال دستگاهی که با مشخصات بالا بهتون گفتم که 110 هم جواب میده احتیاجی هم به لحیم کاری و اینجور حرفا نیست خیلی راحت میتونید با خریدن یکی از همین تبدیلا از دستگاهتون اونجا استفاده کنید
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط hamideftex2014 - 2014-07-20 ساعت 18:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان