کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-24 ساعت 03:18)himmlisch نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 21:39)lucky girl نوشته:  
(2014-07-22 ساعت 11:01)alireza7 نوشته:  
(2014-07-22 ساعت 09:19)lucky girl نوشته:  دوستان من چطور می تونم آدرسمو آنلاین عوض کنم؟؟؟؟؟
مصاحبه رفتم ویزامو هم گرفتم
لطفا راهنمایی کنید

توی فرودگاه هم میشه درخواست تغییر آدرس رو داد. چرا میخواین آنلاین انجام بشه ؟
چون فکر می کنم اگه زورتر تغییر آدرس بدم سریتر اس اس ان به دستم می رسه

ssn رو 3-4 بعد از ورود میتونید از دفاتر سوشیال سکیوریتی بگیرید(شمارشو فقط) مثلا برای گواهینامه رانندگی شمارش کافیه.
با سلام خدمت دوستان عزیز . جهت اطلاع پروازیتون:
1- شماره سوشیال به هیچ وجه سه تا چهار روز بعد از ورودتون صادر نمیشه .( تازه سه تا چهار روز بعد از ورودتون به آ م ر ی ک ا این ورود رجیستر و به مراکز ذی ربط اطلاع داده میشود . این مدت حداقل 10 روز هست و 10 روز هم برای ارسال توسط پست .( ماجرای 3 هفته هم از همین جا نشأت گرفته است ) این را مسئول اداره سوشال در یکی از شهرهای کالیفرنیا به خودم گفت .
تنها راهش که بعضی از دوستان هم باهاش به نتیجه رسیدن مراجعه چند روز بعد از ورود و پیگیری و پرکردن مجدد فرم ها (همون جا تو اداره سوشال موجوده یا از سایت دانلود کنید).
2- نکته بسیار مهم در باره تغییر آدرس:
تغییر آدرس غیر از اینکه باید در اداره مربوطه ثبت بشه به نقل از کاوه شیز عزیز باید در سیستم پست آمریکا هم رجیستر بشه و یک هزینه جزیی هم داره . در واقع تغییر آدرس باعث طولانی شدن پروسه تحویل مدارکتان به شما خواهد شد و توقع سریعتر شدن این پروسه را نداشته باشید .
موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Sam2014 - 2014-07-24 ساعت 07:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان