کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كارهايي كه فقط از عهده يك ايراني بر مي آيد!!!
(2010-05-25 ساعت 02:45)Monica نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 15:44)@Š!M نوشته:  من سالها قبل انمیشین کوتاهی رو در مقایسه با ایران و ایتالیا دیدم خیلی باحاله..کار یه انیماتور ایتالیائیه...و تقریبا در همه موارد ایران رو با ایتالیا مقایسه کرده..........اتفاقا تا حد زیادی درسته ایتالیائی ها خیلی شبیه ایرانی ها هستن

البته اصلش مقایسه ایتالیا با کشورهای اتحادیه اروپا بود.... Wink

همینطور که مونیکای عزیز گفتند مقایسه ایتالیا با دیگر کشورهای اروپایی است و یک اثر فلش از برونو بوزتو انیماتور ایتالیایی است و چون پرچم ایتالیا هم سه رنگ مثل پرچم ایران است و همینطور رفتارهایی که به عنوان نمونه نشان میدهند نیز مشابه است آدم یاد ایران می افتد. و واقعا هم در اصل همین طور است. من فکر کنم کشورهایی که گذشته یا تاریخ پر شکوهی داشته اند همه در یک ورطه مشابه گرفتار شدند.
(2010-05-26 ساعت 13:51)Soofia نوشته:  لطفا یه کم هم از کارهای خوبی که فقط یه ایرانی توانایی داره بگید.
مثلا فقط یه ایرانی میتونه هر چی که تو خونه خراب میشه رو خودش تعمیر کنه.شیر اب رو خودش عوض میکنه .سیم وسایل برقی.تعمیر رادیو.مثل داداش من که دوربین شکاری بابا رو باز کرد و چه فاجعه ای به بار اورد...
دلش میخواد به روز ترین و پیشرفته ترین وسایلو داشته باشه .مثلا جدیدترین مبلمانو جدیدترن وسایل برفی جدیدترین مدلهای ماشین جدید ترین گوشی موبایل....
در کل همیشه دنبال بهترینها و جدیدترینهاست.بفیه مردم دنیا هم دوست دارن ولی نه به قد ایرانیها..

بقیه بگن دیگه چی؟

البته تا اونجایی که من میدونم اینکه همه کارهای خونه را خودت انجام بدی در تمام دنیا هست و تازه شهودش در کشورهای دیگه بیشتره. مثلا خودشون خونه را رنگ میزنند خودشون قطعات مهم را عوض می کنند خودشون کابینت خونه را عوض میکنند و مثل اینجا این کارها خیلی هم پر هزینه نیست و راحت و بدون در دسر تعمیرات خونه را به عهده میگیرند. البته در همه دنیا مثل توی ایران کسانی هستند که ترجیح میدهند کاری به این کارها نداشته باشند.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، OverLord ، lexington ، hasti_banoo ، looloo ، honareirani ، Iman-gta ، vahidansari ، mavarfan ، nastaran86 ، batis2010 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: كارهايي كه فقط از عهده يك ايراني بر مي آيد!!! - توسط loony - 2010-05-26 ساعت 18:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان