کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-24 ساعت 08:24)himmlisch نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 07:42)Sam2014 نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 03:18)himmlisch نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 21:39)lucky girl نوشته:  
(2014-07-22 ساعت 11:01)alireza7 نوشته:  توی فرودگاه هم میشه درخواست تغییر آدرس رو داد. چرا میخواین آنلاین انجام بشه ؟
چون فکر می کنم اگه زورتر تغییر آدرس بدم سریتر اس اس ان به دستم می رسه

ssn رو 3-4 بعد از ورود میتونید از دفاتر سوشیال سکیوریتی بگیرید(شمارشو فقط) مثلا برای گواهینامه رانندگی شمارش کافیه.
با سلام خدمت دوستان عزیز . جهت اطلاع پروازیتون:
1- شماره سوشیال به هیچ وجه سه تا چهار روز بعد از ورودتون صادر نمیشه .( تازه سه تا چهار روز بعد از ورودتون به آ م ر ی ک ا این ورود رجیستر و به مراکز ذی ربط اطلاع داده میشود . این مدت حداقل 10 روز هست و 10 روز هم برای ارسال توسط پست .( ماجرای 3 هفته هم از همین جا نشأت گرفته است ) این را مسئول اداره سوشال در یکی از شهرهای کالیفرنیا به خودم گفت .
تنها راهش که بعضی از دوستان هم باهاش به نتیجه رسیدن مراجعه چند روز بعد از ورود و پیگیری و پرکردن مجدد فرم ها (همون جا تو اداره سوشال موجوده یا از سایت دانلود کنید).
2- نکته بسیار مهم در باره تغییر آدرس:
تغییر آدرس غیر از اینکه باید در اداره مربوطه ثبت بشه به نقل از کاوه شیز عزیز باید در سیستم پست آمریکا هم رجیستر بشه و یک هزینه جزیی هم داره . در واقع تغییر آدرس باعث طولانی شدن پروسه تحویل مدارکتان به شما خواهد شد و توقع سریعتر شدن این پروسه را نداشته باشید .
موفق باشید .

همونطور ک گفتم 3-4 روز بعد میره توسیستم و میتونید شمارتونو بگیرید. (اگه تو فرمای کنتاکی درخواست داده بوده باشید) من 4-5 بعد از ورودم بود ک رفتم شمارمو پرسیدم. برا یسری کارا شماره کافیه.
شما کارتون درسته عزیز . این همه من پست امسال و سال گذشته رو خوندم هیچکس 3 تا 4 روزه شمارشو نگرفته ....
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، mohamad92 ، nedaba ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Sam2014 - 2014-07-25 ساعت 04:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان