کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
با سلام به همه دوستان و همراهان;
اگر که کسی به آدرسی که داده نرود و بخواهد که کار شماره اجتماعی و کارت اجتماعی را دنبال کند باید که به نزدیکترین دفتر در محل اقامت برود یا به دفتر مسؤول در نزدیکی محل رسمی؟
چه دفتری پاسخگو است؟ چیزی میفرستند یا آدم باید که برود و بگیرد؟
من در سایت www.uscis.gov/uscis-elis یک اکانت برای پرداخت آنلاین باز کردم که نامه تأیید ثبت نام هم برایم آمد ولی چون حساب در آنجا نداشتم به شخص دیگری اطلاعات ورود به اکانت را دادم که بپردازد و آن شخص هم با آدرس ایمیل خودش یک حساب در www.pay.gov باز کرد و با کارت ویزای خودش پول برنده و همراه رو پرداخت کرد که نامه تأیید اون هم برای او رفته است و برای من فوروارد کرده است(تاریخ پرداخت ٥ جولای). حال پرسش اینجاست که آیا باید که آدرس ایمیل در دو سایت یکی باشد یا مشکلی بوجود نمیاد؟
آیا بهتر است که اطلاعات شخصی در سایت www.uscis.gov/uscis-elis کامل شوند یا نه؟ به آدرس رسمی یا به آدرس واقعی؟
از شمارههای (IOE USCIS Immigrant Fee (I-551 چنین بر میاد که اول پول همراه رو داده چون شماره IOE همراه کمتر از شماره برنده اصلی بود و بعد پول برنده اصلی رو. آیا این مشکلی در پروسه صدور کارت ها ایجاد نمیکند؟ چون شنیدم که ترتیب زمانی در همه جا حتا ورود به آنجا هم مهم است. آیا کسی چنین فایل pdf گرفته است در اکانت uscis. توصیه است که همراه هم یک حساب باز کند یا حتمن باید که باز کند یا دقیقن اصلن نباید که حساب جدید باز کند؟
با تشکر از توجه و پاسخ های کارشناسی شما ارجمندان و سروران
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، mohamad92 ، nedaba ، atlantis770

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط ah1004 - 2014-07-25 ساعت 18:45

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان