کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-25 ساعت 23:41)jojo_hami نوشته:  دوستان گل سلام.
آقا من لپ تاپمو بذارم تو چمدونا و دور و برش را لباس بذارم که له و په نشه، بعد دیگه تا آمریکا امن میمونه؟؟؟ له که نمیشه که؟! ...اگه غیر از این باشه که مجبورم کل پرواز به این طولانی را دنبال خودم بکشونمش.Sad

سلام
اینکار هرگز توصیه نمیشه. شاید شنیده باشید که بعضی ها میگن "چمدونم رو که تحویل گرفتم شکسته بود".این یعنی چمدونها سفر آرومی رو ندارن. خب میشه رول حبابدار ضربه گیر تهیه کنید و با دقت و محکم دور دستگاه بپیچید ولی با لباس این کار رو نکنید که اصلا ضربه گیری نمیکنه.
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط philter - 2014-07-26 ساعت 01:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان