کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
بزودی قراره برم واشینگتون دی سی و در شمال ویرجینیا ساکن بشم

با دو نظر متفاوت مواجه شدم
1-یکسری از دوستان توصیه میکنن که داری میای برای اینکه کمتر خرج کنی و تا اینکه کار پیدا کنی گوشیتو (htc one x plus) بیار و سیم کارت بگیر و از پلن های اون استفاده کن
2- یکسری دیگر میگن مگه دیوونه ای... اگه میتونی موبایلتو پول کن بیا اینجا طرح های دوساله بگیر گوشی رایگان بهت میدن

حالا من موندم چه کنم

ما دو نفر هستیم
و تا کار پیدا کنیم اولویتمون در صرفه جویی هست ولی اینترنت نامحدود و داشتن یک شماره تلفن برای هر جفتمون لازم و ضروریست...

ممنون میشم راهنمایی کنید. چه در مورد موبایلم و هم اینکه چه اپراتوری رو پیشنهاد میدید !؟
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، farazz ، Prometheus ، philter ، nedaba ، soli asali ، pari pariaaa ، mohamad92 ، آلیس-1980 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط hamed1286 - 2014-07-26 ساعت 12:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان