کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-02 ساعت 09:35)soli asali نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 06:54)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-01 ساعت 20:45)rava نوشته:  سلام دوست عزیز
البته دوستان در مورد انتخاب صندلی از قبل نوشتن.بله شما میتونید از قبل صندلیتونو و حتی نوع غذاتونو انتخاب کنید.البته فکر کنم بشرط اینکه تو Skyward ثبت نام کرده باشسد.چون من با اکانت skywarsd تونستم اینکارو انجام بدم.
در مورد بار شما با امارات میتونید برای هر نفر 2 تا 23 کیلو برای cargo و 7 کیلو تو کابین ببرید.

سلام دوست من
میشه لطف کنین در مورد Skyward یکم توضیح بدین و اینکه آیا میشه صندلی و نوع غذا رو تو همه پروازای بین المللی انتخاب کرد یا خیر.
من اواخر نوامبر با لوفتانزا پرواز دارم.
ممنون از پاسختون.
شاد باشین.

این اسکای وارد برای هواپیمایی اماراته فقط ! که شما توش عضو میشید و یه سری مزایا برای شما داره مثل همین که صندلی و غذا رو قبل پرواز انتخاب کنید و یکی دیگه اینکه تخفیف رو مایلاژ بگیرید که فکر کنم هر 2000مایل یه سفر مجانی میده ! فکر کنم مطمعن نیستم ! Smile

با سلام من در Skyward عضو شدم لطفا راهنمایی کنید چطور میشه بلیطی که خریدم و هنوز تاریخش نرسیده رو واردش کنم تا به مایل استفاده شده اضافه بشه در ضمن ایا برای هر فرد باید جداگانه اکنت ساخت
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، nedaba

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط رضا صالحی - 2014-08-04 ساعت 20:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان