کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-05 ساعت 00:37)reasonable نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 20:57)KIMIA2005 نوشته:  دوستان پیشنهاد میکنم بجای چمدان گزینه ساک مکه ای رو هم مد نظر داشته باشید خیلی سبکتر از چمدون هستند و میشه لوازم بیشتری برد برا استحکام بیشتر هم میتونید توی فرودگاه سلفون بپیچید یا خودتون اطرافش رو طناب پیچ کنید که توی حمل و نقل پاره نشن

آیا اجازه داریم سلفون بپیچیم دور چمدانهایمان؟
چون یادمه جند وقت پیش در سفر نامه یکی از دوستان گفته بودن که چمدانهایش باز شده بوده و چک شده بوده و توضیح داده بودند که همونطوری مرتب هم دوباره بسته بودنش.
اگر دوستان اطلاعاتی در این مورد دارند ما رو هم در جریان بگذارند .چونکه خودم هم خیلی دوست دارم جهت سالم ماندن وسایلم ، دور چمدانم سلفون بپیچم.

من تا جایی‌ که یادمه تو فرودگاه تهران هر چمدون ۱۰ هزار تومن میگرفتن با دستگاه هر چمدون رو سلفون پیچ میکردن.

چمدون باز کردن هم مختص آمریکا نیست گینهٔ بی‌ صاحب یا ساحل آج هم که برید امکان داره موقع خروج از فرودگاه تویه بازرسی نهایی یه دفعه ماموره دلش بخواد چمدون شمارو چک کنه.

هیچ دلیل خاصیم نداره. اصلا از رنگش خوشش نمیاد می‌خواد باز کنه ببینه توش چیه.

پس به این موضوع اهمیت ندید و سلفون رو بپیچید که چمدونتون سالم بمونه.
خوشحالم.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط farshadm999 - 2014-08-05 ساعت 00:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان