کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2014-08-04 ساعت 03:43)paribox نوشته:  سلام دوستان
من 15 روز پیش اومدم لس انجلس و بالاخره با سختی و نشناختن کسی موفق شدم خونه بگیرم
برای گرفتن گرین کارت از طریق فرزند نیاز به اسپانسر دارم چون فرزندم با من به آمریکا اومده ولی متولد اینجاست
اگه کسی میتونه به من کمک فکری کنه ممنون میشم
در ضمن دوستانی که عازم هستن و نیاز به کمک دارند بهم ایمیل بزنند حداقل روزی 1 مرتبه سر میزنم بتونم کمک میکنم چون خودم این 15 روزه بدون اشنا خیلی اذیت شدم
از همکاریتون ممنون

سلام عزیزم واقعا اگر اونجا بودم هر کمکی از دستم برمیومد انجام میدادم واقعا سخته و مرسی که این سختی رو درک کردی وبه هموطنات میخوای کمک کنی .بی شک اولین باز خورد مثبتش تو زندگی خود شما میباشد .عزیزم من هم بیست و ششم شهریور عازم لس انجلسم و اگر بدون همسرم مجبور به امدن بشوم تنها پس اگر میتونید بهم بگید اجاره خانه در کدام قسمت لس انجلس ارزانتره و یک خونه کوچک چقدر هزینه داره برای اجاره و در مورد گرین کارت هم یکی رو میخوام راهنماییم کنه.ممنون با یه دنیا ارزوهای زیبا که بهشون زود برسی .
خدایا چه بگویم .....
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، janatirad ، atlantis770 ، alitab ، Farshid22 ، maria2000 ، behfaza

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط shiva.usa - 2014-08-05 ساعت 10:39

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان