کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-05 ساعت 10:52)nedafarsi نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 21:18)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 21:00)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 20:48)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 20:35)reza_norouzi نوشته:  سلام علی عزیز
ساختن اکانت بدون پرداخت 165 دلار فایده نداره چون اگه تا 1 ماه بعد ساختنش پولو پرداخت نکنی به صورت اتوماتیک پاک میشه و باید یه جدید بسازی. نمونش خودم که همین امروز اکانتم پاک شد Big Grin
پس بهتره زمانی که خواستیم پولو پرداخت کنیم اکانت ایجاد کنیم.
شاد باشین.

اقا رضا برا ساخت اکانت تا کجا پیش رفتی مشخصات رو هم ثبت کردی یا فقط در حد ایمیل و پسورد بود ؟؟

سلام علی جان
مشخصات رو هم ثبت کردم و تا مرحله ورود اطلاعات کارت اعتباری هم رفتم اما جلوتر نرفتم.
در ضمن این ساک های مکه ای چه مدلی ان؟

اقا رضا فکر میکنم اگر مشخصات رو وارد نکرده بودید در حد ایمیل و پسورد بود اکانت تا یکسال اعتبار داشته باشه چون ممکنه به مشکل بخوری برا ساخت مجدد برا وارد کردن مشخصات
از این ساکهای برزنتی که زیپ طبقاتی داره و حاجی ها با خودشون میبرن

من یکی از این ساک مکه ای ها رو دیروز توی مولوی (تهران) خریدم 45 تومن رسماً خودمم توش جا میشم. جنسش مثل اون برزنتی های قدیمی نیست ولی از بقیه بنجول هایی که دیدم بهتره. حال داشتم ازش عکس میگیرم و میذارمBig Grin
ولی یه نکته مهم، مورد داشتیم بعضی فرودگاه ها روی بارهای سلفون پیچ حساسیت بیشتری نشون دادن.کسی پیشنهاد بهتری برای بیشتر کردن مقاومت ساک مکه ای نداره؟؟

من از قم روبروی حرم با چک و چونه 5 تا خریدم دونه ای 30 تومن البته قیمت قبل بهم داد گفتش جدیدا قیمت 45 هستش ساک ها چرخدار هم هستش
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط KIMIA2005 - 2014-08-05 ساعت 12:59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان