کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-08 ساعت 12:29)الدورادو نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 03:44)himmlisch نوشته:  سلام. مثل اینکه جدیداً باید خود گرین کارت باشه تا بتونید حساب باز کنیدو مهر داخل پاس و سوشیال کافی نیست. کسی تازگی حساب باز کرده یا چیزی در این باره میدونه؟
من بانک چیس که یکی از سختگیرانه ترین قوانین رو داره حساب باز کردم و ازم گرین کارت نخواستند...فقط شمارشو از روی ویزام برداشتند...البته بهشون تاکید کردم که تا یک هفته دیگه قراره گرین کارت بدستم برسه
ولی از من آدرس اپروو شده خواستند که من مجبور شدم برم خونه اجاره کنم و بعد حساب باز کنم...البته ای دی هم قبول میکردند ولی آی دی هم آدرس اپروو شده میخواد...اینه که اول خونه اجاره کردم و با اجاره نامه که اسم من و آدرسم روش بود رفتم حساب باز کردم
بله بانک چیس ازتون آدرس اپروو شده میخواد یا گواهینامه و منم به همین دلیل هنوز نتونستم اونجا حساب بازکنم ولی بانک چیتی به نام eastwestbank آدرس اپروو شده نمیخواد فکرکنم واسه شروع بد نباشه.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، maryam_a ، قصه گو ، soli asali ، exxedus ، nedaba ، زری وحدتی ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط mohsenmb - 2014-08-09 ساعت 05:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان