کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-13 ساعت 13:06)kimfar نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 11:21)m.sabet نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 09:40)kimfar نوشته:  سلام ...میبخشید شاید سوالم غیر مرتبط باشه ولی چون وقتم تنگ میپرسم ...چون امروز اخرین روز انتخاب رشته در دانشگاه هست و فرزند بنده نمره قبولی در دانشگاه تهران رو اورده ولی ما میترسیم بزنیم چون شنیدیم دانشجوی دوره روزانه دانشگاهها ممکن ممنوع الخروج بشن خصوصا اگه دانشگاه تهران باشه ...بنابراین ما بلا تکلیف شدیم و با توجه به اینکه لاتاری 2015 هستیم و هنوزم مصاحبه نرفتیم....حالا کسی از شما عزیزان اگه در این مورد اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنن... متشکرمShy

دوست عزیز یه هنچین چیزی اصلا صحت نداره. من الآن دارم از شما میشنوم. خود من دانشجوی روزانه دانشگاه تهران هستم و الآن هم آمریکام. کسی از خروج من جلوگیری نکرد.
میبخشید دوست عزیز ثابت جان ایا قبولی در دانشگاه دولتی در ایران ممکن امتیازی برای ورود به دانشگاههای آمریکا داشته باشه؟چون شما الان اونجا هستین دارم میپرسم و دقیقتر میتونین بگین...خیلی ممنون میشم...
سلام دوست عزیز. تحصیل توی دانشگاه دولتی هیچ ربطی به ممنوع الخروج شدن نداره. من خودم دانشگاه دولتی هستم. نهایتش اینه که فرزند شما بعد از قبولی در دانشگاه و در حین تحصیل با شما میاد آمریکا که هیچ ربطی به ممنوع الخروج شدن نداره
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، kimfar ، mohamad92 ، nedaba ، mehdi2014

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط L_haam - 2014-08-14 ساعت 00:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان