کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
با سلام در رابطه با پرداخت165 دلار ، یکی ازدوستانم که در آمریکا هستند قبول کردند که این 165 دلار رو برای من و همسرم با استفاده از کارت بانکی خودشان ان لاین پرداخت کنند . خوب الان من ایمیل و رمز ورود اکانت خودم رو در سایت ELISباید به ایشون بدم به همران ای نامبر و کیس نامبرو...... خودم و همسرم . حالا سوال اینه که 1- تو خود سایت نوشته که وکلا ، نمایندگان و...نمیتوانند به جای شخص مهاجر پرداخت کنند حالاچطور یکی دیگه میتونه به جای ما پرداخت کنه پس؟ 2- وقتی ایشون تمام مشخصات ما رو در سایت وارد میکنه و بعد مشخصات کارت بانکی خودشان را میزنه ممکنه سایت قبول نکنه و بگه که این کارت متعلق به کس دیگری است ؟ ( رودربایستی داریم میخوام دردسر نشه براشون) 3- اصلا اینکه ما همه این اطلاعات خودمون رو به کس دیگری بدیم ریسک نداره ؟ یعنی مشکلی برامون پیش نیاد از نظر امنیتی و....چون گویا یه سایت اینترنتی و صرافی ها هم این کار رو میکنند . اینا اصلا مطمئن هستند ؟
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: gema ، soli asali ، nedaba

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط عسلبانو - 2014-08-16 ساعت 12:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان