کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-26 ساعت 19:40)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 12:09)lossi نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 09:01)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 08:24)lossi نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 23:18)KIMIA2005 نوشته:  بهتر اینه که اسم صاحب گرین کارت و همراهان روی میل باکس چسبونده بشه

میل باکس شماره داره
پست من شماره رو نگاه میکنه و میندازه تو صندوق به همین راحتی
اینجا که از این کارا نمیکنند که اسم رو بچسبونن روی میل باکس که !!!!! وااااااا !!!

دوست عزیز اگر به جهت راهنمایی و کمک به دوستان پستی رو میذارم همگی حاصل تجربیات دوستان در سالهای قبل هستش و از خودم چیزی رو در نیاوردم اینجا بنویسم و هر شخصی اختیار خودشو داره شما هم اگر میدونید این کاراشتباهی هستش اینکار رو نکنید کسی رو مجبور به اینکار نکردند متاسفانه برخورد برخی از دوستان باعث دلسردی در خصوص راهنمایی و کمک میشه موفق باشید

تجربیات همه دوستان در سالهای قبل بهترین یا درست ترین تجربه ها نیستن
فکر میکنم اینجا چیزی باید مطرح شه جهت راهنمایی که درست باشه
اینکه واقعا ادم پاشه اسمشو بچسبونه روی میل باکس یا اگه قبلا کسی اینکارو کرده ، هیچ تاثیری توی زود رسیدن یا درست رسیدن نامه ها نداره
تمام میل باکسهای اینجا شماره دارن
اگه ادرس رو درست داده باشین تمام نامه هم به دستتون میرسه خیلی راحت
اگه قبلا دوستی اینکارو کرده اسمشو نوشته رو میل باکس قطعا به علت نگرانی و استرس بیش از حد بوده
اما قرار نیست این کار رو که قطعا اشتباه و بی فایده هست رو جهت راهنمایی به بقیه انتقال بدیم
و بعد هم ناراحت بشیم که خب این تجربه ی دیگران بوده
مگه همه تجربیات دیگران درست بوده یا هست ؟!؟!!!

دوست عزیز بودند دوستانی که ادرس رو هم درست دادند ولی بدلیل اشتباهات پستچی گرین کارت به دستشون نرسیده و به ادرس دیگه ای رفته و متحمل مشکلات و هزینه های زیادی در این خصوص شدند و بنظر این کار انچنان بی تاثیر هم نمی تونه باشه به هر حال شما هر چی که دوست دارید اسمشو بذارید راهنمایی غلط یا درست -- کار اشتباه و بی فایده و ... ولی من خودم به توصییه دوستان هر کاری رو که از نگرانی و استرسم کم کنه در خصوص زود رسیدن گرین کارت انجام میدم
با توجه به صحبتهاتون شما در حال حا ضر آمریکا تشریف دارید و مطمئنا این مراحل را یک به یک با موفقیت طی کردید و ادرستون رو هم درست دادید و حتما گرین کارتتون هم به موقع بدستتون رسیده لطف کنید در این تاپیک از تجربیاتتون در خصوص اولین ورودتون به آمریکا و گرفتن گرین کارتتون بنده و دیگر دوستان را بی نصیب نذارید و خوشحال خواهیم شد اطلاعات و سفرنامه اتون رو با دیگر دوستان به اشتراک بذارید مسلما دوستانی که این مراحل را طی کردند بهتر میتونند اطلاعات درست و راهنمایی صحیح رو نه غلط !!! در اختیار دیگران قرار دهند و کمک بزرگی را برای دیگر دوستان باشند .
بنده نیز چون شدیدا نگران دیر رسیدن گرین کارت هستم میخواستم بدونم اقداماتی رو که شما از ابتدا پرداخت 165 دلار و ورود انجام دادید به ترتیب اولویت تیتر وار بنویسید که گرین کارت ما هم سریع و راحت بدستمون برسه که ما هم به مشکلی بر نخورم و احیانا کار اشتباه و بی فاید ه ای رو هم در این خصوص انجام ندهم ؟؟
دوست عزیز لطف کنید پستهای تکراریتون رو هم پاک کنید با تشکر

دوست عزیز
حتی اگر گرین کارت اشتباهی به جای دیگه فرستاده باشه میشه گذاشتش توی صندوق پست و دوباره به ادرس قبلی فرستاد
ah1004 به من پیغام خصوصی دادن و من وضعیت پروندم رو توضیح دادم
شما یه اکنت میسازین پول رو پرداخت میکنین و ازطریق سایت وضعیت پروندتون رو چک میکنین
هروقت به مرحله ی کلوز رسید و بسته شد نهایتا تا 10 روز بعد باید به دستتون برسه
اگر نرسید تماس بگیرین و بپرسین که باید چکار کنین

اما جای هیچ گونه نگرانی نیست حتی اگه نرسه هم شما میتونین دوباره اقدام کنین
من بیش از 6 ماه هست که آمریکا هستم
گواهینامه سوشال سکوریتی حساب بانکی و حتی پاس سفید رو هم گرفتم
اما به دلایل نا مشخص گرین کارتم به دستم نرسیده و دوباره اپلای کردم .
فرم آی90 رو دانلود کنید و بخونین
برای اپلای کردن مجدد هزینه و انگشت نگاری نداره

موفق باشین
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط lossi - 2014-08-26 ساعت 20:34

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان