کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-26 ساعت 21:00)boshra نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 19:45)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 19:37)boshra نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 20:28)boshra نوشته:  ببخشید دوستان من از بچه های جدید شنیده بودم که الان باید برای گرفتن گرین کارت پول بریزید به حساب... من دوستم همراه خانوادش یه دو روز میشه اومدند .. ایا باید براشون پول بریزیک تا گرین کارت بیاد یا نه خودش مثل دوره ما به ادرس فرستاده میشه؟!!!
ضمنا جدیدا از پروسه پاس سفید حبر دارید چقدر زول میکشه و چی لازم داره؟
اینکه برای سوشیال باید بریم اداره یا خودش میاد...
ممنون میشم زودتر جواب بدید... به دلیل اینکه این دوستان من وقت زیادی ندارن...
سپاسگزار

ما قدیما نمیذاشتیم سوال کسی رو زمین بمونه.... یه سوال کردیم و منتظر جواب شدیم با اینکه گفتم شرایطم فورسماژور هست اما ظاهرا کسی تمایلی به پاسخ دادن به سوال من رو نداره....

دوست عزیز اگر سوال کسی رو هم جواب بدی و راهنمایی کنی متهم می شی به دادن اطلاعات و راهنمایی غلط و انگیز ه ای نمی مونه و ادم سعی میکنه منبعد فقط و فقط مصرف کننده باشه به هر حال بعنوان اخرین جواب و راهنمایی که توی این تاپیک خواهم گذاشت جواب سوال شما دوست عزیز :
1-جهت صدور گرین کارت حتما بایستی 165 دلار به ازا هر نفر انلاین پرداخت کنید و توسط سایت پیگیر صدور گرین کارت باشید
2-در مورد سوشیال بهتر اینه که بعد از ورودتون به اداره سوشیال سر بزنید و فرم مربوطه پر کنید و تقاضای سوشیال کنید تا لااقل شماره سوشیال رو بهتون بدن که کارتون راه بیفته تا کارت برسه موفق باشید
نحوه گرفتن پاس سفید یا Re-entry Permit

دقبقا بعد از دچار شدن به همچین دردی بعد از 3 سال تصمیم گرفتیم با شوهرم مهاجرسرا رو بی خیال بشیم.... ممنون از پاسختون ... چقدر فوانین عوض شده...
راستی برای پاس سفید باید اول منتظر گرین کارت بشیم یا بدون اون هم میشه اپلای کرد؟

براى پاس سفید نیازی به گرین کارت ندارین
با کپی ویزاتون میتونین اقدام کنید
و البته کپی پاسپورت ، عکس و مبلغ مورد نظر هم نیاز هست .
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط lossi - 2014-08-27 ساعت 01:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان