کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-27 ساعت 20:06)iris نوشته:  بچه ها من گیج شدم
من اکتبر میرم سن خوزه
آدرسم را در فرودگاه تغییر میدم
من دچار یه ابهامی شدم وقتی من وارد شدم آیا باید برم اداره سوشیال سکوریتی و آدرس جدید بدم
یا نه عملا سوشیال سکوریتی میاد همون آدرسی که برا گرین کارت دادیم
من در بعضی پست های دوستان می خونم که رفتند اداره و در بعضی می خونم که نرفتند
الان دقیقا من باید چه کار کنم ؟
2- بهم بانک معرفی کنید که به محض ورودم بتونم پولام را بسپارم و چه مدارکی برا افتتاح حساب ببرم
3-بهم بگید چه سیم کارتی بگیرم که بتونم از اینترنتش استفاده کنم و هزینه مناسب و خط دهی مناسب داشته باشه

مرسی که اینجایید و راهنماییمون می کنید

1-شما وقتی وارد فرودگاه شدید به آفیسر بگید که میخواهید آدرس رو عوض کنید
2-با استفاده از سایت سوشال سکیوریتی یه قرار ملاقات بگیرید و تشریف ببرین و درخواست سوشال کنید (حتماً لزومی نداره که تشریف ببرید ولی چون احتمال فراموشی هست بهتره که تشریف ببرین
3-بانک سلیقه ای هست. اگر آدرس به نام خودتون هست مثل اجاره نامه یا سند ماشین یا قبوض آبونمان که هر بانکی میتونید حساب باز کنید حتی بدون سوشال- ولی اگر اجاره نامه و مدارک بالا رو ندارین (سندی که سکونت شما رو اثبات کنه) بانک chase براتون افتتاح حساب انجام نمیده.من خودم eastwest افتتاح حساب انجام دادم راضی هستم ولی chase شعبه هاش بیشتره. هر بانکی خواستید حساب باز کنید بعداً بلوکه کنید یه بانک دیگه
4-اگر تازه وارد هستید چون کردیت ندارید مبلغی رو فکر کنم 500 دلار به عنوان بیعانه ازتون میگیرن وبا شما قرارداد 2ساله سرویس دهی میبندن.اپر دوست نداشتید بیعانه بدین که از سیمکارتهای اعتباری با پلنهای ماهیانه استفاده بکنید. ای تی اند تی و آریزونا خوبن ولی at&t محبوبتره
سفر خوبی داشته باشینCool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط mohsenmb - 2014-08-28 ساعت 07:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان