کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
ممنونم از ابراز محبتتون. پروازمون امارات بود و اكونومي....اما موقع صدور كارت پرواز نمي دونم به چه دليل من و دخترم آپديت شديم و رفتيم بيزينس كلاس!!! ولي همسر جان همون اكونومي باقي موندن و به همين دليل كه از هم جدا شديم و هم ديگه رو گم كرديم ، هيچي از فرودگاه شماره سه امارات نفهميديم! فقط ميدونم خيلي شيك بود! هر چه به اطلاعات مي گفتيم همسرم رو پيج كنيد ، مي گفتند ممنوع شده چون مردم ناراحت ميشن !! قسمت دوم پرواز خوب بود و همش در حال غذا خوردن و فيلم ديدن و خوابيدن بوديم. فاصله ي صندلي ها كم بود.سايز سي و دو چمدون ها مشكل ساز نبود، فقط هر چي تو خونه وزن كرده بوديم ٢٣ كيلو، اونجا شد ٢٨ كيلو!! ولي انعطاف به خرج داد! سويشرت برده بوديم كه توي هواپيما با همون پتو گرممون شد. در ضمن حواستون به دستشويي بدون شلنگ باشه! توي فرم صادقانه جلوي سؤال سبزي تيك يس رو زديم. كارهاي مهاجرت نيم ساعت طول كشيد. بعد چمدون هامون رو كه سيصد بار داشتن دور خودشون مي چرخيدند ، برديم واسه چك. كه از زير دستگاه ردشون مي كردند. خانم مسئول هي مي گفت: ليمو عماني؟!؟ كه متوجه نمي شدم.سگ پليس هم بود. زعفران، زرشك، پسته و تخمه ي بو داده، گردو و گز لقمه اي و آردي مشكلي ايجاد نكرد. سؤالي بود در خدمتم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط قصه گو - 2014-08-30 ساعت 13:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان