کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-31 ساعت 23:49)freddyflientstone نوشته:  ما مقصدمون آتلانتاست. پس از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ( و شاید تنها) گزینه ی ممکن ، پرواز با لوفت هانزاست. فرودگاه امام به فرانکفورت (5 ساعت و نیم) - 5 ساعت توقف در فرانکفورت- فرانکفورت به آتلانتا 10 ساعت و نیم. بلیت یک طرفه برای سه نفر شامل دو ادالت و یک کودک تقریبا نه میلیون و هفتصد.

دوست من با توجه به اینکه مقر دلتا ایرلان در آتلانتاست فکر میکنم گزینه بهتر و معقولتری دارید. پیشنهاد من پرواز از طریق KLM هست که با آل ایتالیا 5ساعته میره تا رم و با 4 ساعت استاپ با دلتا به آتلانتا میره و هواپیماش هم بوئینگ 767 و برای هر نفر بزرگسال حدود 2.400.000 میوفته که تقریبا 40 درصد ارزونتر از قیمتی میشه که شما پرداخت کردید و 2 ساعت هم در زمانتون صرفه جویی میکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hadi472 ، قصه گو ، Shahabpk ، soli asali ، freddyflientstone ، pari pariaaa ، gema ، nedaba

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط rainolf - 2014-09-01 ساعت 17:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان