کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-09-02 ساعت 07:44)3rip نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 18:59)freddyflientstone نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 17:35)rainolf نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 23:49)freddyflientstone نوشته:  ما مقصدمون آتلانتاست. پس از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ( و شاید تنها) گزینه ی ممکن ، پرواز با لوفت هانزاست. فرودگاه امام به فرانکفورت (5 ساعت و نیم) - 5 ساعت توقف در فرانکفورت- فرانکفورت به آتلانتا 10 ساعت و نیم. بلیت یک طرفه برای سه نفر شامل دو ادالت و یک کودک تقریبا نه میلیون و هفتصد.

دوست من با توجه به اینکه مقر دلتا ایرلان در آتلانتاست فکر میکنم گزینه بهتر و معقولتری دارید. پیشنهاد من پرواز از طریق KLM هست که با آل ایتالیا 5ساعته میره تا رم و با 4 ساعت استاپ با دلتا به آتلانتا میره و هواپیماش هم بوئینگ 767 و برای هر نفر بزرگسال حدود 2.400.000 میوفته که تقریبا 40 درصد ارزونتر از قیمتی میشه که شما پرداخت کردید و 2 ساعت هم در زمانتون صرفه جویی میکنید.

راستش ما میخواستیم تمام سفرمون با یک ارلاین باشه که پروازها کانکتد باشند و دردسر جابجایی چمدانها بعهده ی خودمون نباشه. هرچی که پرسیدیم، آژانسها گفتند اگر ارلاینها متفاوت باشند، باید چمدونها رو خودمون جابجا کنیم. اینطوری شد که با لوفتهانزا گرفتیم. البته گزینه ی اولمون ، دلتا یکسره از دبی به آتلانتا بود، ولی به این نتیجه رسیدیم که تحمل یک پرواز 15 ساعته ی یکسره رو نداریم!

بهترين كار رو انجام داديد، در حال حاضر بهترين پرواز تهران-آتلانتا و بالعكس همين لوفتانزاست.
جالبه که من همش بین لوس انجلس و اتلانتا مردد بودم دوست عزیز اگه لطف کنین تجربیات خودتون در مورد هزینه زندگی کار و امنیت و غیره تو تاپیک زندگی در امریکا بزارین به ما تازه کارها کمک بزرگی کردین
پاسخ
تشکر کنندگان: freddyflientstone ، soli asali ، pari pariaaa ، nedaba ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط lida55 - 2014-09-02 ساعت 08:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان