کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-09-02 ساعت 07:44)3rip نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 18:59)freddyflientstone نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 17:35)rainolf نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 23:49)freddyflientstone نوشته:  ما مقصدمون آتلانتاست. پس از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ( و شاید تنها) گزینه ی ممکن ، پرواز با لوفت هانزاست. فرودگاه امام به فرانکفورت (5 ساعت و نیم) - 5 ساعت توقف در فرانکفورت- فرانکفورت به آتلانتا 10 ساعت و نیم. بلیت یک طرفه برای سه نفر شامل دو ادالت و یک کودک تقریبا نه میلیون و هفتصد.

دوست من با توجه به اینکه مقر دلتا ایرلان در آتلانتاست فکر میکنم گزینه بهتر و معقولتری دارید. پیشنهاد من پرواز از طریق KLM هست که با آل ایتالیا 5ساعته میره تا رم و با 4 ساعت استاپ با دلتا به آتلانتا میره و هواپیماش هم بوئینگ 767 و برای هر نفر بزرگسال حدود 2.400.000 میوفته که تقریبا 40 درصد ارزونتر از قیمتی میشه که شما پرداخت کردید و 2 ساعت هم در زمانتون صرفه جویی میکنید.

راستش ما میخواستیم تمام سفرمون با یک ارلاین باشه که پروازها کانکتد باشند و دردسر جابجایی چمدانها بعهده ی خودمون نباشه. هرچی که پرسیدیم، آژانسها گفتند اگر ارلاینها متفاوت باشند، باید چمدونها رو خودمون جابجا کنیم. اینطوری شد که با لوفتهانزا گرفتیم. البته گزینه ی اولمون ، دلتا یکسره از دبی به آتلانتا بود، ولی به این نتیجه رسیدیم که تحمل یک پرواز 15 ساعته ی یکسره رو نداریم!

بهترين كار رو انجام داديد، در حال حاضر بهترين پرواز تهران-آتلانتا و بالعكس همين لوفتانزاست.
ممنون از شما، راستی یه نکته دیگه که باعث شد لوفتهانزا را انتخاب کنیم این بود که تنها ارلاینی بود که برای هر مسافر، دو چمدان 23 کیلویی و یک ساک دستی را مجانی حساب می کردند. بقیه ارلاینها از جمله دلتا، فقط یک چمدان 23 کیلویی را مجانی اجازه می دهند و بابت چمدان دوم اضافه بار می گیرند.
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip ، قصه گو ، gema ، nedaba

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط freddyflientstone - 2014-09-02 ساعت 14:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان