کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حفظ فرهنگ ایرانی یا انطباق با فرهنگ آمریکایی؟
(2014-05-11 ساعت 20:07)jMaster نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 18:00)Dr Sara نوشته:  مرسی از جواباتون
همش منطقیه و فک میکنم من باید یه تجدید نظری تو برنامه های زندگیم داشته باشم
اما در مورد شغل بنظر شما کسی مطب یه روانپزشک خارجی مسلمون محجبه میره؟ یا تو بیمارستانها برخورد بدی میشه؟
در مورد سختی هایی هم که گفتین همرو میدونم اما راستش من با اینکه مذهبیم اما مذهبی روشنفکرم و خیلییی از قوانین اجباری کشورو قبول ندارم. از سیستمای آموزشی و بهداشتو درمانم بشدت ناراضی ام. علت اینکه قصد مهاجرت داشتم اینه ک دلم میخاست حداقل بچه ی من تو یه محیط سالم از نظر فکری و آموزشی رشد کنه و زندگیش محدود به یادگرفتن تست کنکور نشه اما نه به قیمت اینکه از فرهنگ اسلامی دور بیفته. راستش اگه اینجا اوضاع خوب بود شاید هیچوقت فکر مهاجرت به سر من و خیلیا نمیزد...

به نظر من شما اشتباه بزرگی خواهید کرد اگر فقط بخاطر ترس از دور افتادن فرزندتون از فرهنگ اسلامی اونو به اینجا نیارید. در هر صورت اینجا من افرادی رو دیدم که متولد اینجا هستند و به دین و ایمونشون هم خیلی پایبندند. مشکلی هم در بیمارستان نخواهید داشت و با حجاب هم میتونید همه کاری رو انجام بدید. من سابقه برخورد با روانپزشک نداشتم ولی پزشک و پرستار محجبه زیاد دیدم.
'
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
RE: حفظ فرهنگ ایرانی یا انطباق با فرهنگ آمریکایی؟ - توسط Vahid2014 - 2014-09-05 ساعت 09:18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان