کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
ما حساب بانکی را روز اول ورودمان باز کردیم قرار شد به محض آمدن سوشال ارایه بدهیم بچه ها را هم در مدرسه ثبت نام کردیم خانه در کنار مدرسه کرایه کردیم و دیروز. همسرم به اداره سوشال مراجعه کرد که گفته بودند مراجعه لازم نیست و باید سه هفته منتظر بمانیم. دیروزجلسه اولیا مربیان در مدرسه بود قسمت های خوبش این که مدرسه از دانشگاه های ما هم بزرگتر بود یک فضا با 54 کلاس آمفی تاتر و آزمایشگاه سالن ورزش
قسمت بدش این که من فقط70 درصد حرف‌های معلم را متوجه شدم مخصوصا وقتی جوک می گفت یعنی یک سال 5 ساعت زبان کار کردن هم کم بود
به دختر کوچولوم گفتم مامان چطور حرف های معلم را می‌فهمد آخه لهجه خیلی غلیظی داشت به من میگه مامان مگه متوجه نشدی خیلی معلم خوبیه آنقدر جوک میگه من که خیلی دوستش دارم پس فکر کنم ما بهتره نگران خودمان باشیم نه بچه ها در ضمن در اینجا هر درسی یک معلم خاص خودش را داره پس با چند نفری سرو کار دارید
دیگه این که میخواهم از ترم دیگه درس را شروع کنم و فوق را دوباره بگیرم. خدا کمکم کند همسرم هم فقط شدید دنبال کار است به هر حال یک نکته دیگه اگر قصد آمدن به نیوجرسی را دارید با گواهی نامه ترجمه شده ایران دیگر لازم نیست امتحان رانندگی بدهید فقط آیین نامه و تمام
خلاصه موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط مامان خانم - 2014-09-24 ساعت 13:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان