کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-09-26 ساعت 20:43)alirangh نوشته:  سلام دوستان. من 5 روزی میشه رسیدم لوسانجلس . با پرواز اتحاد اومدم. به نظر من برای کسایی که دفعه اول که می آن خیلی خوبه چون مدارک رو تو همون فرودگاه ابوظبی گرفتن و کمتر از 10 دقیقه کارم تموم شد. خاله من با پرواز امارات اومد میگه 3 ساعت تو فرودگاه لوسانجلس معطل شدم. حتما تمرین کنید اسم خودتونو به انگلیسی خوش خط بنویسید چون روی کاغذ یه چیزی مثل تلق میزاره که یه کادر کوچیک داره و جا واسه امضا مثل تو ایران نیست. من پلیس گفتم امضا من drawing هست و تو این جا نمی شه. اونم گفت فقط یه دست خط کافیه. منم اسممو سر سری نوشتم. الان که فهمیدم همون می آد رو گرین کارت خیلی اعصابم خورده. نکته بعدم این که گواهینامه با ترجمه یا گواهینامه بین المللی رو حتما بیارید من نیاوردم خیلی پشیمونم.
با عرض سلام و تبريك
من هم با پرواز الاتحاد يكماه ديگر به لوس انجلس پرواز دارم ممكنه لطف كنيد من رو راهنمايي كنيد كه موقعي كه وارد فرودگاه لوس انجلس ميشويد كارهايي را كه برايتان توي فرودگاه ابوظبي انجام داده اند وديگر احتياجي به انجام انها در فرودگاه لوس انجلس نيست كدامها هستند
ممنونم
Case no.2014as11##نفرات٤مصاحبه هفته اول نوامبرانكارا اپديتهاتقريبا ١٥باراخرين انها١٥-١٩جون كلير ١٩جون صدور ويزا ٣جولاي ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، babak12

پیام‌های این موضوع
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط rasool1 - 2014-09-26 ساعت 22:19

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان