کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-07 ساعت 01:34)omid05 نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 01:02)shahram1987 نوشته:  سلام و درود.دوستان عزیز من ژانویه باید برم هیوستون.با ترکیش.تنهام.من نمیدونم باید الان چکارهایی انجام بدم(خونه.کار.165 دلار.تغییر آدرس و...) آدرسی که دادم مربوطه بجای دیگست و چون کسی رو در آمریکا برای رفتن ندارم کجا آدرس بدم تو فرودگاه؟ چجوری خونه پیدا کنم؟ آیا با 4 یا 5 هزار دلار تا مدتی میتونم خودمو جمع کنم؟ من بعضی از دوستام تو کالیفرنیا بعد 7 ماه هنوز گرین کارتشونو نگرفتن.نمیدونم چرا؟ کجا برم (هتل.مسافر خونه) ؟ لطفا لطفا اگه حوصله و وقت دارین از اول برام توضیح بدین.پیشاپیش تشکر میکنم.

دوست عزيز اصلا نگران نباش،از طريق مهاجر سرا و قسمتهاي مختلف ميتوني همه موارد رو پيگير باشي،بهترين كمك سفرنامه ها و بخش زندگي در امريكاست،به نظر من ايالت تگزاس كه مي خواي بري خوبه چون مخارج به نسبت پاينتر واسه تازه واردها،و احتمال پيدا كردن كار هم خوبه،فقط هدفت رو مشخص كن و اماده تمام مسا ئل باش،چون به هر حال اين يه مها جرت و مشكلات خاص خودش رو داره،اما نترس ،فقط اگاهي و دانسته هاتو نسبت به كارهايي كه ميخاي انجام بدي ببر بالا و از تجربييات دوستان مها جر سراي استفا ده كن، چون شخصا واسه من كه مفيد بوده،گرين كارت هم سريع مياد نگران نباش من خودم كاليفرنيا هستم و سوشيالم ٧ روز بعد از مراجعه به اداره سوشيال اومد و گرين كارت هم بعد از ٢٧ روز،

متشکرم دوست من.سوشال چیه؟ و ادارش و فرم هاشو بهم میگی لطفا. ببخشید من نمیدونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط shahram1987 - 2014-10-07 ساعت 03:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان