کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-08 ساعت 13:03)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
جهت اطلاع و اطمينان امروز به دفتر مركزي لوفتانزا زنگ زدم و پرسيدم كه آيا لازمه بليتي رو كه آژانس برام گرفته بيارم مهر بزنين و تاييد كنين و اونام گفتن لازم نيست.
خيال خودم راحت شد. گفتم به شمام بگم كه خيال شمام راحت باشه Big Grin
شاد باشين.

مرسی من هم خیلی نگران بودم چون بلیط من هم پرینت آژانس بود

(2014-10-08 ساعت 12:47)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 12:12)USA2014 نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 11:04)zzarin نوشته:  سلام دوستان من بلیطم رو گرفتم برای 2 آبان با هواپیمای لوف تانزا ، از این جا میره فرانفورک از فرانفورک لس آنجلس از لس آنجلس به سانفرانسیسکو ، دوستان خیلی استرس دارم چون اولین دفعه است تنها بدون ههمسرم میرم لطفا اگر این مسیر رو رفته سفر نامه رو برام بنویسه همه پروازها هم از ترمینال یک هستش ، در مورد چمندان و بقیه چیز ها خواهش میکنم یک عالمه استرس دارم

بچه ها حتما باید چمدون خواسی داشته باشم 2 تا چمدون با وزن 23 کیلو میتونم ببرم

اگه همه پروازاتون تا آخر لوفتانزا باشه 2 تا چمدون 23 کیلویی رو میتونید ببرید و اینجا تحویل میدید و در مسیر آخر تحویل میگیرید، این چیزی بود که به ما گفتن.
در مورد نوع چمدون هم معمولا هواپیماییها اندازه قطر و ارتفاع میدن ولی اصلا مهم نیس چون هیچکس چک نمیکنه، فقط تا جایی که میتونید یه چمدون سبک بردارید که بار بیشتری بتونید ببرید، در واقع همون چمدون های سایز بزرگ معمولی توی بازار خوبه که توی منوچهری هم هست. من از اونجا خریدم.
البته این اطلاعات من تجربی نیست چون هنوز نرفتم ولی از آژانسها پرسیدم اینطوری گفتن.

سلام zzarin عزيز
اگه پرواز داخلي امريكا لوفتانزا نباشه (كه فك ميكنم نيست) براي اون پرواز به احتمال زياد فقط ميتونين 1 چمدون 23 كيلويي ببرين. اينو حتماً از آژانستون سوال كنين چون واسه اضافه بار 100 دلار بايد جريمه بدين.
يكي از دوستان 2014 هم كه مثل شما با لوفتانزا پرواز داشت تو كل مسيرش از ايران تا مقصد محدوديت 1 چمدون 23 كيلويي داشت (به خاطر پرواز داخلي امريكا).
اينجا رو ببينين.
شاد باشين.

توی بلیطم اون پرینتی که آؤانس به من داد 2 تا چمدون زده
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، قصه گو ، Shahabpk

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط zzarin - 2014-10-08 ساعت 13:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان