کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-12 ساعت 21:08)zar_arian نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 23:25)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 22:30)kingpoor2002@gmail.com نوشته:  سلام دوستان ویزای من تا 14 دسامبر وقت داره میخوام برای اول دسامبر بلیط بگیرم عاقلانست؟

سلام دوست من
مشکلی نداره اما یه احتمال کوچیک بدین که شاید پروازتون به هر دلیلی انجام نشه اما فکر میکنم روز بعدش بفرستنون.
به هر حال خطری براتون نداره Big Grin
اینم اضافه کنم که ویزای خودم تا نیمه دسامبر منقضی میشه و بلیتم برای آخر نوامبره. یعنی منم 2 هفته وقت دارم!
شاد باشین.

سلام من ويزام 10 مارچ تمام ميشه من براي 4 مارچ بليط گرفتم با اين توصيف دوستان من كار اشتباهي كردم احتمال داره مشكلي پيش بياد من در حقيقت بليطم براي 13 اسفند گرفتم؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من. ايرادي که گمان نمي‌کنم داشته باشه. فقط کمي پر ريسک هست از نظر اين که شما تو اون تاريخ خداي نکرده مشکل ناگهاني پيش‌بياد براتون و مجبور شين تاريخ رو چند روز عقب بندازين مثلاً!!!! يا اينکه پروازتون تأخير عجيب غريبي بخوره.
پروازهاي خارجي که ديگه 7-6 روز تأخير نمي‌خورن! شما هم ان‌شاءالله که مشکلي پيش نمياد براتون و با برنامه‌ريزي صحيح به سلامت به مقصد ميرسيد.
شاد و پاينده باشيد.
عيدتون هم مبارک! Smile
]]]]]
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، zar_arian ، reza_norouzi ، jojo_hami ، farshad varaste ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Mirhosseini - 2014-10-12 ساعت 21:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان