کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-13 ساعت 12:05)p.arsa نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم تجربیات و اطلاعاتتون رو در مورد بردن ادویه جات،زعفران و سبزی خشک بگید!
اگه ببرم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
سلام
اینجا چون برروی بسیاری از گیاهان اصلاح نژاد برای بهره دهی بیشتر انجام میشه آوردن هرگونه گیاهی که قابل رشد و تکثیر باشه ممنوعه. در فرودگاه مقصد در مورد همه خوراکیهای همراهتون میپرسن و اگه همچین چیزایی نداشته باشین مشکلی پیش نمیاد، یه توصیه هم دارم و اون اینکه حتما در مورد سوالاتیکه میپرسن راستشو بگید چون اگه خلافش ثابت بشه هربار که بخواید وارد بشید همه وسایلتون رو کامل میگردن و کلی الافتون میکنن.
در کل پروسه ورود بسیار راحته به من گفتن بشین و در عرض نیم ساعت همه کارامو انجام دادن و هیچ مشکلی نبود

(2014-10-13 ساعت 12:05)p.arsa نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم تجربیات و اطلاعاتتون رو در مورد بردن ادویه جات،زعفران و سبزی خشک بگید!
اگه ببرم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
سلام
اینجا چون برروی بسیاری از گیاهان اصلاح نژاد برای بهره دهی بیشتر انجام میشه آوردن هرگونه گیاهی که قابل رشد و تکثیر باشه ممنوعه. در فرودگاه مقصد در مورد همه خوراکیهای همراهتون میپرسن و اگه همچین چیزایی نداشته باشین مشکلی پیش نمیاد، یه توصیه هم دارم و اون اینکه حتما در مورد سوالاتیکه میپرسن راستشو بگید چون اگه خلافش ثابت بشه هربار که بخواید وارد بشید همه وسایلتون رو کامل میگردن و کلی الافتون میکنن.
در کل پروسه ورود بسیار راحته به من گفتن بشین و در عرض نیم ساعت همه کارامو انجام دادن و هیچ مشکلی نبود
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، HERMES7 ، gema ، reza_norouzi ، Mirhosseini ، aaraam ، moqadam ، قصه گو ، lida55 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط farshad varaste - 2014-10-13 ساعت 21:59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان