کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-15 ساعت 21:41)puryapurya نوشته:  با سلام به تمامی دوستان و بزرگواران گرامی
قبل از هر چیز نظر خودمو در مورد این مطلب که در زیر میاد بگم اینکه این مطلب رو خوندم واقعا دوست دارم افراد اطلاع رسانی کنن که بیخود و بدون هدف دست به ثبت نام نزنند هر چند هر انسانی مختاره و میتونه خودش تصمیم بگیره ولی متاسفانه احساسات در وجود انسان هیچ وقت نمیذاره آدمی درست تصمیم بگیره!!! متاسفانه...

از قول یه دوست : به تمامی عزیزان ایرانی هموطن خودم توصیه میکنم که با چشم باز و اطلاعات دقیق و داشتن تجربه و مدرک تحصیلی با کاربرد در آمریکا اقدام به مهاجرت به این کشور کنید. بنده با سابقه 8 سال زندگی عرض میکنم واقعا اینجا خرما خیر نمی کنند. بسیاری با صرف هزینه و وقت بسیار به اینجا میایند ولی بعد از مدتی که فهمیدند اینجا به دردشان نمی خوره یا بر میگردند و یا از روی آبرو و شاید کنف نشدن روشون نمی شه که برگردند. ایرانی های زیادی هستند که واقعا زندگی بسیار معمولی اینجا دارند که اگر این رو در کشور خودمون داشتند چه بسا بهتر بود که هر چه هست وطن است. ولی دوستان در نظر بگیرید ما ایرانی ها واقعا دوست داریم خودمونو بزرگ جلوه بدیم و بگیم که ما فلان هستیم و بهمان و بهترین جا اونجاییست که کسی زندگی شونو نمی بینه! باور کنید اینجا خبر خاصی نیست. نسل موفق ایرانیان در آمریکا درصد اندکی از نسلی بود که قبل از انقلاب برای تحصیل به اینجا اومد ولی به خاطر مسایل بعد از انقلاب اینجا موند. تفریبا 15 تا 20 درصدشون به خاطر تحصیلات و موقعیت بهتر آمریکا در اون زمان موفق شدند. باور کنید از همون نسل من اینجا راننده تاکسی میشناسم ولی وقتی میرند ایران میگویند ما اونجا فلان هستیم و بهمان. این شایعه که در مثلا در ناسا چندین درصد ایرانی هست دروغه البته ایرانی هم هست ولی شاید 1تا 2%. یا ایرانی بدبخت تو آمریکا نداریم دروغه. البته آدم موفق هم هست و لی نه اوچنان که با آب و تاب تعریف میشه. خلاصه دوستان اگر با آگاهی و مطالعه اقدام به مهاجرت نکنید به احتمال زیاد دچار سرخوردگی و شکست میشوید. باور کنید اینها دلشون به حال من و شما نسوخته که این جوری دارن ویزا میدهند. من خیلی از ایرانی ها رو میبینم که برای اینکه تو فامیل بگند فلانی رفت آمریکا ها! اقدام به این کار می کنند و بعد اینجا گیر می کنند. خیلی خانم هایی رو دیدم که با ایرانی مقیم ازدواج کرده بعد دیده همه داستان مال و اموال و زندگی طرف دروغ بوده حالا نه راه پس داره نه راه پیش. اینجا عمری کاره به نوعی برده کشی ولی چند سال طول میکشه تا بفهمید اینه مشکل. بازنشستگی بعد از 65 سالگی اون هم شاید که صحبت هایی هست که این عدد رو بالاتر هم ببرند شاید 70 سالگی که واقعا هنوز از همکارانم من اینجا در این 8 سال کسی رو ندیدم که تونسته باشه به اون سن برسه اکثرا زودتر از دنیا میرند. مورد بعد بیمه پزشکی هست که واقعا افتظاح تاریخه. اگر پول داری می تونی بخری اگر نه سرنوشت با خداست. من در این 8 سال کار با شغل مهندسی و با حقوق نسبتا خوب نه قادرم بیمه برای خانوادم تهیه کنم نه به تعطیلات ببرمشون شاید سالی 1 بار یک جایی نزدیک. این ها واقعیات این جامعه هست. ولی طول می کشه تا بفهمید که دیگه تا اون موقع واقعا آدم گیر می کنه. خیلی از ایرانی ها رو دیدم که بعد از چند سال میگند این چیزی نبود که براش اینجا اومدیم. خلاصه اینکه اگر برنامه و هدف خاصی رو اینجا دنبال می کنید مثل تحصیل اینجا می تونه خوب باشه وگرنه...

اینم لینک مطلب :
https://www.facebook.com/media/set/?set=...104&type=1

البته در اینکه آدم باید با هدف مهاجرت کنه هیچ شکب نیست و صد البته در اینکه نباید الکی لاتاری ثبت نام کرد هم شکی نیست ، ولی در مورد مطلب فوق بد نیست که منم از قول یه دوست حرف هایی بزنم که موارد بالا رو نقض میکنه :

1 - در آمریکا درآمد مهندسین نسبتا بالا هست و اگر در شرکتی مشغول باشن قطعا توسط همون شرکت بیمه هم میشن ، حالا فرضا بیمه نکنه شرکت ، با درآمد خودشون میتونن بیمه بگیرن، حالا موندم ایشون چطور با مهندسی نمیتونسته بیمه بگیره !!!!!!! بد نیست به سایت وزارت کار آمریکا جهت اطلاع از حد اقل دستمزد ها و دستمزد مهندسین سری بزنیم!!!
2- درسته که در آمریکا حلوا خیرات نمیکنن ولی در ایران هم اوضاع خوب نیست و بحرانیه، در واقع بدترین شرایط آمریکا در حال حاضر از ایران بهتره،درسته قبل از هدفمندی یارانه ها چون ایران ارزونی بود ایران بهتر بود ولی الان دیگه نه

3 - هدف همه مهاجرین هم پول نیست ، بعضی مهاجرت ها دلایل ایدئولوژیک داره
4-....
5....
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، babak82 ، alireza_guitar ، rezijon ، ostokhan ، bijan9 ، alirezanz ، jsmlz ، Richard

پیام‌های این موضوع
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016 - توسط azimi1368 - 2014-10-16 ساعت 00:27
برای آموزش زبان: - توسط taherifar - 2014-11-22 ساعت 10:22
شبیه ساز 5 می 2016. - توسط mehrdad.mohajersara - 2015-01-29 ساعت 19:09
خواهشا بخونيد - توسط alm80 - 2015-01-31 ساعت 15:00
انرژی مثبت - توسط DELPHI5 - 2015-03-10 ساعت 02:35
ریشه کلمه NEWS - توسط DELPHI5 - 2015-03-22 ساعت 04:25
2013 ناکام دیگه نبود؟ - توسط siyavash-2 - 2015-04-04 ساعت 02:21
تبريك نوروزي... - توسط taherifar - 2015-04-04 ساعت 19:18
... - توسط taherifar - 2015-04-07 ساعت 19:25
. - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 11:54
... - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 12:53
تقريب مذاهب... - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 14:12
مهــــــــــــــــم - توسط سوار - 2015-04-19 ساعت 11:16