کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-18 ساعت 15:41)zzarin نوشته:  من 2 آبان پرواز دارم الان اقدام کنم میتونم ارز رو بگیرم یا نه روز پرواز بعد از گرفتن کارت پرواز
سلام دوست عزیز به سلامتی و انشالله سفر بی خطر باشه
شما برای گرفتن ارز مسافرتی باید حتما قبل از روز پرواز (الان هم میتونید) باید به یکی از شعب سه بانک سامان ملت و یا ملی مراجعه کنید و با بردن اصل پاسپورت و اصل بلیط که مهر آژانس خورده و فیش عوارض خروج از کشور و شناسنامه و کارت ملی بروید و فرم های مربوطه را پر کرده و مبلغ را واریز میکنید و به شما یک حواله میدند و ان حواله را روزه پرواز میبرید نزده شعبه همون بانک در فرودگاه و حواله را تحویل داده و ارزرا میگرید به همین راحتی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، babak12 ، jojo_hami ، حاجی واشنگتن ، آلیس-1980 ، قصه گو ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط aghamilad - 2014-10-18 ساعت 15:49

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان