کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-19 ساعت 10:55)freddyflientstone نوشته:  
(2014-10-19 ساعت 05:10)iris نوشته:  فقط وزن ساک ها مهمه ، حجم ساکها در صورتی که اضافه وزن داشته باشید جلب توجه می کنه
من با پرواز قطری 5تا ورق پروفن داروهای رانتیدین معره ام ، دو سه ورق استامینوفن دو ورق اموکسی سیلین دو ورق سرماخوردگی، یه شیشه امپرازول معده ام را اوردم همش هم تو یه پلاستیک و یه جا بود ، یه شیشه بتادین اوردم ، حتی یه بسته پروفین تو کیف دستیم بود و ایرادی نگرفتند
الانم اینقدر پشیمونم آجیل نیووردم فکر کنم ایراد نمی گیرند چون یه پلاستیک کوچیک واسه تو هواپیما برداشته بودم انجیر خشک و پسته و گردو موقع ورود هیچی نگفتند
یه شیشه عسل داشتم
حلواارده
چای
زعفرون
زردچوبه
نعنا خشک
البته همش مقدار بسیار کم داشتم نصفه پبلاستیک هم نیست هیچ کدوم
اما کلا ایراد نگرفتند

ممنون از راهنمایی تون، مشکل ما اینه که حجم داروهامون نسبتا زیاده، فکر کنید مثلا برای مصرف یکسال داروی فشارخون داریم! برای همین می پرسم که داروها رو پخش کنیم توی چمدونهای مختلف یا نه؟
سری که درد نمی کنه دستمال چرا ببندند به تعداد نفرانتون در ساک ها تقسیم کنید
البته از ایران که چیزی نمی گن ، گمرک امریکا هم من استنباط کردم روی موارد خاص زوم هست من تا نوبتم شد افیسر به اونکه پشت مونیتور بود گفت ایرانی
فکر کنم بیشتر رو فرش شمش عتیقه میزان زیاد زعفرون حساس باشند چیزایی که تجاری محسوب می شه
بنابراین یه جا هم بذاری فرق نداره
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
پاسخ
تشکر کنندگان: gema ، آلیس-1980 ، قصه گو

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط iris - 2014-10-19 ساعت 13:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان