کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-19 ساعت 13:17)iris نوشته:  بچه ها من یه سوالی دارم
این مالیات هایی که از ما می گیرند گویا پایان سال بهمون برگردونده میشه تحت شرایطی خواستم بدونم پس ما با کارت خرید کنیم کار بهتری کردیم ؟ درسته؟
یه سوال دیگه هم دارم نخندینا
آقا این دست بزرگ قرمز جلوی چراغ راهنماهاشون برا پیاده هاست یا اتومبیل ها مفهومش چیه؟ پیاده هاشون قوانین خاصی دارن یا مث ایران عزیزمونه
درود بر شما
نداستن عیب نیست .... نپرسیدن عیبه
همه جور مالیات را به همه بر نمی گردانند . مثلاً مالیات ارزش افزوده را بر نمی گردونند ولی بطور مثال اگر شما خانه خریده باشید با وام ودر حال پرداخت اقساط باشید و شرایطی داشته باشید ( درآمد کمتر از یک حدی )برای کمک به شما این کار انجام می شود . جزییات را باید دوستان با تجربه و خلاصه این کاره ارائه بدهند که همه استفاده کنیم .Wink
در مورد اون دست قرمزه هم باید بگم که این علامت مربوط به پیاده ها هست و معنی و مفهومش هم اینه که شما نمی تونید پاتون رو تو سواره رو بگذارید و حق عبور با وسایل نقلیه است . هروقت این دسته سفید شد راه مال شماست و می تونید از روی خط عابر پیاده تشریف ببرید اون طرف Big Grin
موفق باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، iris ، gema ، آلیس-1980 ، farshad varaste ، lida55 ، قصه گو ، aaraam ، حاجی واشنگتن ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Sam2014 - 2014-10-19 ساعت 13:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان